+ 48 789 359 506 biurogsa@gmail.com
Film zrealizowany przez FRUFILM.
Taniec
Taniec kształtuje sylwetkę, poprawia sprawność i koordynacje ruchową. Pierwsze występy przed publicznością pomagają uwierzyć w siebie i pozbyć się nieśmiałości. Taniec wszechstronnie wpływa na rozwój, uczy samodyscypliny i poprawia koncentracje.
Młodsze dzieci poprzez zabawę poznają podstawy tańca klasycznego i współczesnego, program starszej grupy wiekowej wzbogacony jest elementami techniki jazzowej oraz form nowoczesnych.
Film zrealizowany przez FRUFILM.

Grupa Projektowa Teatru Tańca

Jest to to projekt warsztatów taneczno-teatralnych dla dzieci i młodzieży, które zakończone zostaną prezentacją widowiska tanecznego na profesjonalnej scenie. Rodzaje tańca jakie będą uczone w ramach warsztatów to: taniec współczesny, balet, modern oraz inne techniki. Warsztat będzie poszerzony o ćwiczenia teatralne służące rozwijaniu umiejętności świadomego tańczenia.

DZIECI DO 6 LAT
TANECZNY MIX

Zajęcia wprowadzą najmłodsze dzieci w świat tańca, oswoją maluchy z podstawami. Nasi nauczyciele łączą naukę i zabawę. Zajęcia wpływają korzystnie na koordynacje ruchową, wyrabiają nawyk ładnej postawy, poprawiają ogólną sprawność i gibkość, mini-etiudy rozwijają pamięć ruchową. Lekcje prowadzone są w grupach wiekowych 3-4, 4-5 i 5-6 lat. Taneczny mix jest doskonałą bazą dla małych tancerzy, dzieci w kolejnych latach kontynuują naukę tańca w grupach tańca współczesnego i jazzowego.

DZIECI DO 12 LAT
TANIEC WSPÓŁCZESNY
Taniec współczesny to kreacja naturalnego ruchu, sposób na wyrażenie emocji. Zajęcia składają się z ćwiczeń wzmacniających, rozluźniających, rozciągających, elementów floor-work,
improwizacji, oraz nauki choreografii. Zajęcia wprowadzą młodych tancerzy w podstawy techniki tańca współczesnego, są świetną bazą do kontynuacji zajęć w przyszłości w grupach średniozaawansowanych, w teatrze tańca lub w grupach konkursowych. (grupy wiekowe 7-9, 10-12 lat)
BROADWAY JAZZ
Taniec jazzowy to świetny start dla każdego i najlepsza baza do rozwoju tanecznego w przyszłości. Na zajęciach dzieci doskonalą swoją motorykę i koordynację, zapoznają się z podstawami tańca jazzowego oraz elementami tańca klasycznego i form nowoczesnych. Program zajęć obejmuje prace nad poczuciem rytmu, równowagą, świadomością ciała, ćwiczenia rozciągające, ćwiczenia ogólnorozwojowe, improwizacje i naukę choreografii do utworów z największych musicali. Zajęcia dają podstawy do kontynuacji tańca w przyszłości w grupach średnio-zaawansowanych, oraz w grupach konkursowych. (grupy wiekowe: 7-10 lat)

MŁODZIEŻ DO 17 LAT
Zobacz więcej

TANIEC WSPÓŁCZESNY
Na zajęcia zapraszamy osoby pragnące systematycznie podnosić swój poziom techniczny w zakresie tańca współczesnego. Kurs przeznaczony jest dla osób które kontynuują naukę lub posiadają już pewne doświadczenie w tańcu współczesnym. Taniec współczesny to kreacja naturalnego ruchu, sposób na wyrażenie emocji. Zajęcia składają się z ćwiczeń wzmacniających, rozluźniających, rozciągających, elementów floor-work, improwizacji, oraz nauki choreografii. Zajęcia są świetną bazą do kontynuacji zajęć w przyszłości w teatrze tańca lub w grupach konkursowych. (grupy wiekowe: 8-11, 12-15 lat)

TANIEC WSPÓŁCZESNY/ JAZZ
Na zajęcia zapraszamy dzieci które kontynuują naukę lub posiadają już pewne doświadczenie w tańcu jazzowym lub współczesnym. Zajęcia cechuje wysoka intensywność. Pierwsza część lekcji to połączenie izolacji, intensywnych ćwiczeń siłowych i stretchingu, druga część to choreografia połączona z nauką nowych elementów technicznych. Do tego praca z kontrastowymi względem siebie elementami takimi jak rozluźnienie i napięcie, wznoszenie i opadanie, przyspieszanie i zwalnianie. Duża różnorodność stylów tanecznych – od modernu poprzez lyrical jazz, pop, afro, aż po street jazz. Udoskonalimy technikę skoków, obrotów i piruetów, charakterystycznych dla techniki tańca jazzowego. Zajęcia będą się składać z ćwiczeń wzmacniających, rozluźniających, rozciągających oraz z kombinacji przestrzennych.
Dla chętnych- doskonała baza do kontynuacji w przyszłości w grupach konkursowych.
(grupy wiekowe: 7-9 lat)

GRUPY KONKURSOWE
zobacz więcej

TEATR TAŃCA
zobacz więcej

Taniec:
zabawa, pasja, wolność…

Tańczyć w GSA zaczyna się dla przyjemności…
Realizacje taneczne naszych tancerzy spotkają się z ogromnie ciepłym i entuzjastycznym przyjęciem na festiwalach. Nasze grupy mają tytuły Grand Prix większości polskich turniejów, łącznie z najważniejszym – tytułem Mistrza Polski. Tak z przyjemności i przygody rodzi się pasja!
Dorota Jułkowska

tancerka, choreografka, GSA

Masz pytanie?

Przyjdź, napisz lub zadzwoń.

Masz pytanie?

Przyjdź, napisz lub zadzwoń.

Gdańska Szkoła Artystyczna

To otwarta placówka organizująca profesjonalne kursy artystyczne dla dorosłych i dzieci, prowadzona przez Gdańską Szkołę Artystyczną Sp. z o.o..

© 2016 GSA

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

ZAPISZ SIĘ