+ 48 789 359 506 biurogsa@gmail.com
Film zrealizowany przez FRUFILM.
Arts and Crafts
Zajęcia mają na celu naukę wielu przydatnych umiejętności, które poszerzą świat dziecka i pomogą w twórczym rozwiązywaniu zadań w dorosłym życiu.
Różnorodne techniki i wyzwania – szycie na maszynie, czy robienie modeli 3D z różnych materiałów sprawi, że nasze dziecko nie tylko wzbogaci swój warsztat, ale także stanie się pewniejsze siebie, odważniejsze w podejmowaniu decyzji.
Sami zaprojektujemy meble, tkaniny, witraże, tapety.
Arts and crafts to rzemiosło i sztuka pełna nieodkrytych możliwości, poznawania własnej indywidualności i kreowania świata wokół siebie.
To nasza odpowiedź na zdigitalizowany świat, który proponuje nam uniformizację każdego pola w naszym życiu, obniżanie się standardów estetycznych. Im więcej technik poznamy, przebadamy, przeżyjemy, tym ciekawszym będziemy człowiekiem, tym mądrzej wybierzemy własną drogę. Pozwólmy naszym dzieciom na wspaniałe, twórcze dzieciństwo pełne przygód i zadziwiających eksperymentów.

Zapraszam do świata Arts and crafts!

Marzena Gawrysiak

artysta plastyk, rzeźbiarka, GSA

Masz pytanie?

Przyjdź, napisz lub zadzwoń.

Masz pytanie?

Przyjdź, napisz lub zadzwoń.

Gdańska Szkoła Artystyczna

To otwarta placówka organizująca profesjonalne kursy artystyczne dla dorosłych i dzieci, prowadzona przez Gdańską Szkołę Artystyczną Sp. z o.o..

© 2016 GSA

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

ZAPISZ SIĘ