+ 48 789 359 506 biurogsa@gmail.com

Film zrealizowany przez FRUFILM.

Teatr

Zapraszamy młodych aktorów na przygodę ze sztuką teatru. Chcemy się wspólnie bawić w tworzenie, fantazjowanie i kreację, a przy okazji ładniej mówić, tańczyć, śpiewać, nabrać łatwości i odwagi do wystąpień publicznych oraz nauczyć się otwartości, samodzielności i kreacji.
Dwukrotnie w ciągu roku organizujemy prawdziwe spektakle z udziałem dzieci, na który można będzie zaprosić koleżanki, kolegów i rodzinę, by pochwalić się dokonaniami.

Dzieci rozpoczynają przygodę z teatrem, poznają podstawowe zagadnienia, strukturę sali teatralnej, tworzenia spektaklu, mają zajęcia z ruchu scenicznego, dykcji, emisji głosu, zadania aktorskie i improwizację
Efektem końcowym jest spektakl teatralny przygotowany przez dzieci i wystawiony na deskach sceny Teatru Znak.

Dzieci zapoznają się ze strukturą sali teatralnej oraz poznają tajniki tworzenia spektaklu.
Kurs obejmuje zajęcia z ruchu scenicznego, dykcji, emisji głosu, zadania aktorskie i improwizację.
Efektem końcowym jest spektakl teatralny przygotowany przez dzieci i wystawiony na deskach sceny Teatru Znak w Manhattanie.

Dzieci poznają i oswajają scenę teatralną.
Kurs obejmuje zajęcia z ruchu scenicznego, dykcji, emisji głosu, zadania aktorskie i improwizację.
Efektem końcowym jest spektakl teatralny przygotowany przez dzieci i wystawiony na deskach sceny Teatru Znak w Manhattanie.

Zajęcia te mają na celu zapoznanie dzieci z pracą na scenie oraz poznanie wszelkich zagadnień scenicznych, takich jak: ruch sceniczny, dykcja, emisja głosu, improwizacja, scenografia, oświetlenie oraz charakteryzacja.
Efektem końcowym jest premiera teatralna przygotowana na zakończenie roku szkolnego.

Zajęcia te są bardzo zbliżone do zajęć dedykowanych dla osób dorosłych.
Nasi kursanci poprzez pracę na scenie szlifują swoje aktorskie umiejętności. Poznają i zgłębiają zagadnienia takie jak: ruch sceniczny, emisja głosu, śpiew estradowy.
Efektem końcowym jest premiera teatralna przygotowana na zakończenie roku szkolnego i wystawiona na deskach sceny Teatru Znak w Manhattanie.

Zajęcia teatralne zapewniają uczestnictwo w grupie – szczególnie ważna jest grupa koleżeńska, w której młodzi ludzie mogą zaspokoić swoje potrzeby psychiczne oraz przeżyć doświadczenia w kontaktach z innymi, odgrywa to bardzo ważną rolę w rozwoju osobowości dzieci i młodzieży.
Pozaszkolne zajęcia taneczne, teatralne czy plastyczne dają szansę odnalezienia akceptacji w grupie rówieśników.

Janusz Gawrysiak

aktor, reżyser, GSA

Masz pytanie?

Przyjdź, napisz lub zadzwoń.

Masz pytanie?

Przyjdź, napisz lub zadzwoń.

Gdańska Szkoła Artystyczna

To otwarta placówka organizująca profesjonalne kursy artystyczne dla dorosłych i dzieci, prowadzona przez Gdańską Szkołę Artystyczną Sp. z o.o..

© 2016 GSA

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

ZAPISZ SIĘ