+ 48 789 359 506 biurogsa@gmail.com

Film zrealizowany przez FRUFILM.

Taniec

Grupy taneczne przystosowane są do różnych poziomów i możliwości, zaangażowania oraz wieku. Nasi nauczyciele główny nacisk kładą na rozwój indywidualny tancerzy. Wierzymy jednak, że tańczy się nie tylko nogami, ale przede wszystkim sercem.

Głównym celem zajęć jest rozbudzenie świadomości własnego ciała. Poprzez taniec będziemy doskonalić motorykę oraz koordynację. Na zajęciach będziemy kreować naturalny ruch szukając odpowiedniej energii, wykorzystując przy tym oddech. Będziemy pracować z kontrastowymi względem siebie elementami takimi jak rozluźnienie i napięcie, wznoszenie i opadanie, przyspieszanie i zwalnianie. Skupimy się na dynamice ruchu i będziemy ją eksplorować na różnych płaszczyznach. Zajęcia będą się składać z ćwiczeń wzmacniających, rozluźniających, rozciągających oraz z kombinacji przestrzennych i improwizacji.

Modern/Jazz to zajęcia kierowane do każdego kto chce nauczyć się tańca od podstaw. Zajęcia będą dawać wyraz różnorodności. Z jednej strony będą łączyły elementy kilku gatunków tanecznych, w tym baletu klasycznego, współczesnego, tańca jazzowego, lirycznego z drugiej natomiast będą wychodzić poza ustalone zasady danych styli. Zajęcia będą kładły nacisk na fizyczność, zwiększenie ruchomości stawów, wzmacnianie i rozciąganie poszczególnych partii mięśni, muzykalność oraz wykorzystanie predyspozycji ciała do budowania nowych rozwiązań ruchowych. Będą składały się z rozgrzewki wzmacniającorozciągającej i nauki fragmentu choreografii. Zajęcia nie zakończą się pokazem. Ich celem jest swobodna, bezstresowa nauka tańca dla przyjemności.

Dance Moms to zajęcia dedykowane zajęcia głównie mamom naszych tancerek, ale nie tylko – każdy może dołączyć! Podstawy tańca jazzowego i współczesnego, praca nad choreografią, ćwiczenia koordynacyjne, rozwijanie kondycji i trochę rozciągania. Bezstresowa nauka tańca i czas dla siebie. Zapraszamy wszystkie mamy!

Taniec:
zabawa, pasja, wolność…

Tańczyć w GSA zaczyna się dla przyjemności…
Realizacje taneczne naszych tancerzy spotkają się z ogromnie ciepłym i entuzjastycznym przyjęciem na festiwalach. Nasze grupy mają tytuły Grand Prix większości polskich turniejów, łącznie z najważniejszym – tytułem Mistrza Polski. Tak z przyjemności i przygody rodzi się pasja!

Dorota Jułkowska

tancerka, choreografka, GSA

Masz pytanie?

Przyjdź, napisz lub zadzwoń.

Masz pytanie?

Przyjdź, napisz lub zadzwoń.

Gdańska Szkoła Artystyczna

To otwarta placówka organizująca profesjonalne kursy artystyczne dla dorosłych i dzieci, prowadzona przez Gdańską Szkołę Artystyczną Sp. z o.o..

© 2016 GSA

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

ZAPISZ SIĘ