+ 48 789 359 506 biurogsa@gmail.com
Film zrealizowany przez FRUFILM.
Fotografia
Kurs zaczynamy od solidnego poznania podstaw fotografii. Tematyka zajęć jest rozległa: portret, pejzaż, akt, makrofotografia, fotografia nocna, to tylko niektóre z tematów jakie będziemy omawiać. Nie zabraknie zająć z kompozycji obrazu oraz środków wyrazu w fotografii. Słuchacze kursu zapoznają się także z pracą w studiu fotograficznym. Poznają rodzaje oświetlenia studyjnego, podstawowe klucze oświetleniowe.
Fotografia
W obliczu ulotnej rzeczywistości…

Fala obrazów zapisywanych na matrycy lub kliszy zalewa nas coraz bardziej. Warto poświęcić trochę czasu, aby nauczyć się świadomie uczestniczyć w tym procesie … a przy okazji odkryć radość z wyrażania siebie za pomocą aparatu fotograficznego.

Przez cały czas trwania kursu dążymy do tego żeby wykonywane fotografie powstawały w sposób przemyślany, a przede wszystkim w 100% świadomy, co ma potwierdzić znaną maksymę, że ” to nie aparat robi zdjęcie”…

Zapraszam.

 

Tomasz Pijanowski

fotograf, GSA

Masz pytanie?

Przyjdź, napisz lub zadzwoń.

Masz pytanie?

Przyjdź, napisz lub zadzwoń.

Gdańska Szkoła Artystyczna

To otwarta placówka organizująca profesjonalne kursy artystyczne dla dorosłych i dzieci, prowadzona przez Gdańską Szkołę Artystyczną Sp. z o.o..

© 2016 GSA

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

ZAPISZ SIĘ