+ 48 789 359 506 biurogsa@gmail.com

Grupa Projektowa Teatru Tańca

Zajęcia dla młodzieży dla tych, którzy chcą rozwijać się teatralnie oraz tanecznie.
Celem zajęć jest stworzenie spektaklu, który zaprezentowany zostanie na scenie teatralnej Gdańskiej Szkoły Artystycznej. Rodzaje tańca jakie uczone są w ramach warsztatów to: taniec współczesny, balet, modern, jazz oraz technika charakterystyczna dla teatru tańca Dzikistyl Company.Warsztat poszerzony jest o ćwiczenia aktorskie i teatralne. Praca nad spektaklem stanowi wspólny mianownik poszczególnych etapów warsztatu, ponieważ uczestnicy biorą udział w procesie powstawania dzieła choreograficznego na każdym jego etapie (praca z tematem, budowanie materiału ruchowego, inscenizacja, występ.

PROWADZĄCY
Wioleta Fiuk i Patryk Gacki
– zawodowi tancerze i choreografowie, którzy tworzą w obszarach teatru tańca, teatru dramatycznego, musicalu oraz tańca rozrywkowego.  Tworzą autorskie spektakle teatru tańca oraz ruch sceniczny do spektakli dramatycznych w całej Polsce. Można ich również zobaczyć w spektaklu  „Wiedźmin” w Teatrze Muzycznym w Gdyni.Wioleta Fiuk i Patryk Gacki to zwycięzcy programów telewizyjnych o tematyce tanecznej: You Can Dance i Got to dance.

Masz pytanie?

Przyjdź, napisz lub zadzwoń.

Masz pytanie?

Przyjdź, napisz lub zadzwoń.

Gdańska Szkoła Artystyczna

To otwarta placówka organizująca profesjonalne kursy artystyczne dla dorosłych i dzieci, prowadzona przez Gdańską Szkołę Artystyczną Sp. z o.o..

© 2016 GSA

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

ZAPISZ SIĘ