+ 48 (58) 712 86 41 biurogsa@gmail.com
 

 

 

 

 

 

Dla dorosłych

Dla dzieci i młodzieży

Kalendarz GSA

Grafik dorośli Garnizon Kultury

Zajęcia dla osób dorosłych prowadzone są w naszej placówce Republika Marzeń w Garnizonie, Adres: ul. Słowackiego 21, Gdańsk.
Zajęcia taneczne Dance Moms oraz Miniformacja dla dorosłych odbywają się w Manhattanie zobacz grafik – taneczne grupy konkursowe
ZOBACZ CAŁY GRAFIK

Rzeźba

Ukulele

Grafik dzieci i młodzieży Manhattan

Wybierz grafik swoich zajęć:

Poniedziałek Środa Czwartek
Grupa 3-4 lat
15:00 - 15:45
D.Bubis-Chodorowska
TRWA NABÓR
Grupa 3-6 lat
15:00 - 15:45
K.Grządziela
TRWA NABÓR
Grupa 7-10 lat
16:00 - 17:00
K.Szczudło
Grupa 5-6 lat
16:00 - 16:45
D.Bubis-Chodorowska
Grupa 4-6 lat
16:00 - 16:45
K.Grządziela
Grupa 7-10 lat
18:10 - 19:10
D.Bubis-Chodorowska
TRWA NABÓR
Grupa 7-10 lat
17:00 - 18:00
K.Grządziela
Wtorek Środa Czwartek
Ceramika 7-9 lat
16:00 - 17:00
K.Grządziela
Rzeźba 11-16 lat
18:15 - 20:15
K.Grządziela
Trwa nabór
Ceramika 7-10 lat
17:10 - 18:10
Trwa nabór
Ceramika 10-12 lat
17:10 - 18:10
K.Grządziela
Ceramika 7-10 lat
17:15 - 18:15
K.Szczudło
Ceramika 11-16 lat
18:30 - 20:00
K.Grządziela
Ceramika 11-16 lat
18:20 - 19:50
Trwa nabór
Ceramika 11-16 lat
18:30 - 20:00
K.Szczudło
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Grupa 7-9 lat (P2)
16:00 - 17:30
S.Regent
Grupa 4-6 lat (P1)
15:45 - 16:45
S.Regent
Grupa 4-5 lat
15:00 - 15:45
E.Janus
Grupa 6-8 lat (P2)
16:50 - 17:50
S.Regent
Grupa 4-5 lat
15:00 - 15:55
E.Janus
Grupa 10-12 lat
9:00 - 10:00
P.Wojsznis
Trwa nabór
Grupa 9-12 lat (P2)
17:40 - 19:10
S.Regent
Grupa 9-12 lat (P2)
16:55 - 18:25
S.Regent
Grupa 6-7 lat
15:55 - 16:55
E.Janus
Grupa 9-11 lat (P1\P2)
18:00 - 19:00
S.Regent
Grupa 12-16 lat (zaawansowana)
15:55 - 17:25
D.Lipski
Grupa 7-9 lat
10:15 - 11:15
P.Wojsznis
Trwa nabór
Grupa 12-15 lat (P3)
19:20 - 20:50
S.Regent
Grupa 10-13 lat (P1\P2)
18:35 - 20:05
S.Regent
Grupa 6/7-9 lat
17:00 - 18:00
E.Janus
Grupa 10-15 lat (P1\P2)
19:10 - 20:40
S.Regent
Grupa 6-7 lat
15:55 - 16:55
E.Janus
Akrobatyka dla tancerzy
11:25 - 12:25
P.Wojsznis
Trwa nabór
Grupa 7-10 lat
18:30 - 19:30
P.Wojsznis
Grupa 6-9 lat
17:00 - 18:00
E.Janus
Grupa 11-14 lat
19:40 - 20:40
P.Wojsznis
Trwa nabór
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Taneczny MIX 4-6 lat
15:00 - 15:45
J.Łangowska
Taneczny MIX 5-6 lat (kontynuacja)
15:10 - 15:55
K.Janus
Współczesny/Jazz 7-9 lat
15:50 - 17:20
J.Nadrowska
Taneczny MIX 4-6 lat
15:00 - 15:45
J.Łangowska
Baby Dance 3 lata
15:30- 16:00
J.Łangowska
Grupa Projektowa Teatru Tańca OPEN
10:00 - 12:00
W.Fiuk/P.Gacki
Trwa nabór
Modern/Jazz 6-8 lat
16:00 - 17:00
J.Łangowska
Współczesny 8-11 lat
16:00 - 17:00
K.Janus
Teatr tańca 12-15 lat
17:30 - 18:30
J.Nadrowska
Trwa nabór
Taneczny MIX 5-6 lat (kontynuacja)
15:55 - 16:55
J.Łangowska
Współczesny/Jazz 9-11 lat
18:15 - 19:15
J.Łangowska
Trwa nabór
BREAK DANCE/BBOY`ING
12:15 - 13:15
P.Gacki
Trwa nabór
Teatr tańca 12-15 lat
17:30 - 19:00
J.Nadrowska
Trwa nabór
Współczesny 12-15 lat
17:10 - 18:10
K.Janus
Brodway Jazz 7-9 lat
17:00 - 18:00
J.Łangowska
Współczesny/Jazz 12-15 lat
18:15 - 19:15
J.Łangowska
Trwa nabór
Modern/Jazz 12-15 lat
17:30 - 19:00
W.Fiuk
Współczesny 10-12 lat
18:40 - 19:40
J.Łangowska
BREAK DANCE/BBOY`ING
19:30 - 20:30
P.Gacki
Współczesny 12-15 lat
19:45 - 20:45
J.Łangowska
Trwa nabór
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek
Grupa 7-9 lat
16:00 - 17:30
A.Ałaj
Grupa 4-6 lat
15:50 - 16:50
M.Jaszewska
Grupa 11-15 lat
17:00 - 18:30
M.Jaszewska
Grupa 16 lat+/Dorośli
18:00 - 20:30
T.Kobiela
Grupa 12-15 lat
17:35 - 19:05
A.Ałaj
Grupa 7-9 lat
17:00 - 18:00
M.Jaszewska
Grupa 9-11 lat
18:10 - 19:40
M.Jaszewska
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Grupa 11-13 lat
16:00 - 18:00
K.Szczudło
Grupa 10-13 lat
16:00 - 18:00
A.Ledóchowska
Grupa 11-13 lat
16:00 - 18:00
K.Szczudło
Trwa nabór
Grupa 10-13 lat
16:00 - 18:00
A.Ledóchowska
Grupa 11-14 lat
16:00 - 18:00
K.Szczudło
Grupa 10-13 lat
18:15 - 20:15
K.Szczudło
Grupa 12-16 lat
18:15 - 20:15
A.Ledóchowska
Grupa 14-17 lat
18:15 - 20:15
K.Szczudło
Kontynuacja
Grupa 12-16 lat
18:15 - 20:15
A.Ledóchowska
Trwa nabór
Grupa 14-17 lat
18:15 - 20:15
K.Szczudło
Kontynuacja
Poniedziałek
Grupa 7-10 lat
17:00 - 18:00
D.Bubis-Chodorowska
Piątek
Grupa 8-10 lat
16:10 - 18:10
A.Ałaj/J.Łangowska

Grupa 10-13 lat
18:15 - 20:15
A.Ałaj/J.Łangowska

Trwa nabór
Poniedziałek
Grupa 3-6 lat
17:05 - 17:50
Trwa nabór
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Grupa 5
16:00 - 17:30
W.Kamus
Grupa 6
16:00 - 17:15
E.Wróblewska
Grupa 2
16:00 - 17:30
D.Jułkowska
Grupa 7
16:00 - 17:30
D.Jułkowska
Grupa 6
16:00 - 17:15
E.Wróblewska
Miniformacja 104
16:30 - 18:30
D.Jułkowska
Grupa 7
17:00 - 19:30
D.Jułkowska
Grupa 5
17:00 - 19:00
W.Kamus
Grupa przygotowawcza 9-12 lat
17:00 - 18:30
W.Kamus
Grupa 2
16:00 - 17:30
D.Jułkowska
Grupa przygotowawcza 9-12 lat
17:30 - 18:30
W.Kamus
Grupa 3
19:40 - 21:00
D.Jułkowska/J.Nadrowska
sala konkursowa
Grupa 4
17:30 - 19:00
D.Jułkowska
Grupa 4
17:30 - 20:00
D.Jułkowska
Grupa przygotowawcza 9-12 lat
17:15 - 18:45
E.Wróblewska
Miniformacja 103
18:30 - 20:30
D.Jułkowska
Klasyka
19:40 - 20:40
A.Foltman
Grupa 1
19:00 - 21:00
D.Jułkowska
Grupa 1
17:30 - 20:30
D.Jułkowska
Klasyka Grupa 1/4 (od 11 lat)
18:40 - 20:10
A.Foltman
Akrobatyka Grupa 2/5/7
17:35 - 19:05
D.Lipski
Grupa 3
20:30 - 22:00
D.Jułkowska/J.Nadrowska
Grupa 3
20:30 - 22:00
D.Jułkowska
Wtorek Środa
Taniec współczesny/Jazz
18:05 - 19:35
J.Nadrowska
Teatr tańca 16+/Dorośli
18:40 - 20:10
J.Nadrowska
Trwa nabór
Modern/Jazz
19:15- 20:45
Trwa nabór
  • Grafik może ulec nieznacznej zmianie.
  • Opłata za kurs Ceramika / Rzeźba nie pokrywa kosztów zużywanych materiałów. Koszt materiałów zakupionych do pracowni (gips, drewno, silikony, koszty gruzu itd.) będzie dzielony pomiędzy uczestników.

Zaklep Sobie Miejsce!

Kalendarz zajęć GSA w roku szkolnym 2019/20

WYBIERZ:

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
30.03.2020
odrabiane są zajęcia z
11.11.2019
29.10.2019
odrabiane są zajęcia z
03.09.2019
30.10.2019
odrabiane są zajęcia z
04.09.2019
31.10.2019
odrabiane są zajęcia z
05.09.2019
03.01.2020
odrabiane są zajęcia z
27.12.2019
02.11.2019
(wolne 5 zajęcia w miesiącu)
29.06.2020
odrabiane są zajęcia z
13.04.2020
31.03.2020
odrabiane są zajęcia z
24.12.2019
29.04.2020
odrabiane są zajęcia z
25.12.2019
02.01.2020
odrabiane są zajęcia z
26.12.2019
01.105.2020
(wolne 5 zajęcia w miesiącu)
29.02.2020
odrabiane są zajęcia z
28.12.2019
Ferie styczeń 2020 pracujemy tylko 27.01. (płatność za 1 zajęcia) Ferie 2020 (płatność za 2 zajęcia) Ferie 2020 (płatność za 2 zajęcia) 30.04.2020
odrabiane są zajęcia z
11.06.2020
Ferie 2020 (płatność za 2 zajęcia) Ferie 2020 (płatność za 2 zajęcia)
Ferie 2020 (płatność za 2 zajęcia)
Święta i długie weekendy
01.11.2019 - 02.11.2019
Wszystkich Świętych
11.11.2019
Święto Niepodległości
24.12.2019 - 01.01. 2020
bożonarodzeniowa przerwa świąteczna
06.01. 2020
Święto Trzech Króli
zajęć nie odrabiamy - w styczniu opłata za 1 zajęcia
13.04.2020
Wielkanoc
01.05.2020 - 03-05.05.2020
weekend majowy
11.06.2020
Boże Ciało
wszystkie niedziele
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
29.06.2020
23.06.2020
24.06.2020
25.06.2020
26.06.2020
27.06.2020

Masz pytanie?

Przyjdź, napisz lub zadzwoń.

Masz pytanie?

Przyjdź, napisz lub zadzwoń.

Gdańska Szkoła Artystyczna

To otwarta placówka organizująca profesjonalne kursy artystyczne dla dorosłych i dzieci, prowadzona przez Gdańską Szkołę Artystyczną Sp. z o.o..

© 2016 GSA

Zapisy 2020/21