+ 48 (58) 712 86 41 biurogsa@gmail.com

Film zrealizowany przez FRUFILM.

Taniec

Taniec kształtuje sylwetkę, poprawia sprawność i koordynacje ruchową. Pierwsze występy przed publicznością pomagają uwierzyć w siebie i pozbyć się nieśmiałości. Taniec wszechstronnie wpływa na rozwój, uczy samodyscypliny i poprawia koncentracje.
Młodsze dzieci poprzez zabawę poznają podstawy tańca klasycznego i współczesnego, program starszej grupy wiekowej wzbogacony jest elementami techniki jazzowej oraz form nowoczesnych.

Taniec jazzowy dla dzieci w wieku 7-10 lat, to połączenie techniki i zabawy. Świetny start dla każdego i najlepsza baza do rozwoju tanecznego w przyszłości. Na zajęciach dzieci zapoznają się z podstawami tańca jazzowego oraz elementami tańca klasycznego, współczesnego oraz form nowoczesnych. Program zajęć obejmuje prace nad poczuciem rytmu, równowagą, świadomością ciała, ćwiczenia rozciągające, ćwiczenia ogólnorozwojowe, improwizacje i naukę choreografii.

Zajęcia wprowadzą najmłodsze dzieci w wieku od 3 do 6 lat w świat tańca. Dzieci oswoją się z podstawami tanecznymi. Zabawy taneczne, oraz mini-etiudy wpływają pozytywnie na koordynacje, kształtują pamięć ruchową, wyrabiają nawyk ładnej postawy, oraz poprawiają ogólną sprawność.

Taniec współczesny wszechstronnie poprawia sprawność fizyczną, koncentracje, wyczucie rytmu oraz koordynacje ruchową. Na zajęciach wprowadzane są elementy różnych technik tańca współczesnego i jazzowego, m.in.: brodway, pop, lirycal, underground oraz modern.

Uczestnictwo w tych zajęciach poprzedzone jest kwalifikacjami (główny nabór organizowany jest we wrześniu, istnieje również możliwość umówienia się na lekcje sprawdzającą predyspozycje i dołączenie do grup w trakcie sezonu).

Grupy specjalizują się w tańcu jazzowym, współczesnym i show-dance.  Od 2 do 5 razy w tygodniu tancerze i tancerki uczą się techniki, pracują nad choreografią, oraz chętni dodatkowo trenują akrobatykę. Nasze grupy regularnie biorą udział w zawodach tanecznych w całym kraju i nie tylko (w tym m.in. w zawodach federacji IDO i WADF).  Posiadają na swoim koncie wiele nagród i tytułów m.in. Mistrzów Polski i Mistrzów Europy.

Startujemy we wszystkich kategoriach wiekowych, oraz liczebnych. Dla solistów i duetów oferujemy dodatkowo lekcje indywidualne.

Dowiedz się więcej:
Taneczne Grupy Konkursowe

Taniec:
zabawa, pasja, wolność…

Tańczyć w GSA zaczyna się dla przyjemności…
Realizacje taneczne naszych tancerzy spotkają się z ogromnie ciepłym i entuzjastycznym przyjęciem na festiwalach. Nasze grupy mają tytuły Grand Prix większości polskich turniejów, łącznie z najważniejszym – tytułem Mistrza Polski. Tak z przyjemności i przygody rodzi się pasja!

Dorota Jułkowska

tancerka, choreografka, GSA

Masz pytanie?

Przyjdź, napisz lub zadzwoń.

Masz pytanie?

Przyjdź, napisz lub zadzwoń.

Gdańska Szkoła Artystyczna

To otwarta placówka organizująca profesjonalne kursy artystyczne dla dorosłych i dzieci, prowadzona przez Gdańską Szkołę Artystyczną Sp. z o.o..

© 2016 GSA

Zapisz się na wakacje