+ 48 (58) 712 86 41 biuro@gsa.net.pl
Film zrealizowany przez FRUFILM.

Taniec

Taniec kształtuje sylwetkę, poprawia sprawność i koordynacje ruchową. Pierwsze występy przed publicznością pomagają uwierzyć w siebie i pozbyć się nieśmiałości. Taniec wszechstronnie wpływa na rozwój, uczy samodyscypliny i poprawia koncentracje.
Młodsze dzieci poprzez zabawę poznają podstawy tańca klasycznego i współczesnego, program starszej grupy wiekowej wzbogacony jest elementami techniki jazzowej oraz form nowoczesnych.

Taniec jazzowy dla dzieci w wieku 7-10 lat, to połączenie techniki i zabawy. Świetny start dla każdego i najlepsza baza do rozwoju tanecznego w przyszłości. Na zajęciach dzieci zapoznają się z podstawami tańca jazzowego oraz elementami tańca klasycznego, współczesnego oraz form nowoczesnych. Program zajęć obejmuje prace nad poczuciem rytmu, równowagą, świadomością ciała, ćwiczenia rozciągające, ćwiczenia ogólnorozwojowe, improwizacje i naukę choreografii.

Zajęcia wprowadzą najmłodsze dzieci w wieku od 3 do 6 lat w świat tańca. Dzieci oswoją się z podstawami tanecznymi. Zabawy taneczne, oraz mini-etiudy wpływają pozytywnie na koordynacje, kształtują pamięć ruchową, wyrabiają nawyk ładnej postawy, oraz poprawiają ogólną sprawność.

Taniec współczesny wszechstronnie poprawia sprawność fizyczną, koncentracje, wyczucie rytmu oraz koordynacje ruchową. Na zajęciach wprowadzane są elementy różnych technik tańca współczesnego i jazzowego, m.in.: brodway, pop, lirycal, underground oraz modern.

Taniec:
zabawa, pasja, wolność…

Tańczyć w GSA zaczyna się dla przyjemności…
Realizacje taneczne naszych tancerzy spotkają się z ogromnie ciepłym i entuzjastycznym przyjęciem na festiwalach. Nasze grupy mają tytuły Grand Prix większości polskich turniejów, łącznie z najważniejszym – tytułem Mistrza Polski. Tak z przyjemności i przygody rodzi się pasja!

Dorota Jułkowska

tancerka, choreografka, GSA

Masz pytanie?

Przyjdź, napisz lub zadzwoń.

Kontakt

Masz pytanie?

Przyjdź, napisz lub zadzwoń.

Kontakt

Gdańska Szkoła Artystyczna

To otwarta placówka organizująca profesjonalne kursy artystyczne dla dorosłych i dzieci, prowadzona przez Stowarzyszenie Teatr Warsztatowy ZNAK.

© 2016 GSA

Zapisz się na Wakacje 2017