+ 48 (58) 712 86 41 biurogsa@gmail.com

Urodziny w GSA

Urodziny w Gdańskiej Szkole Artystycznej, to okazja dla Twojego dziecka na przeżycie niezapomnianej przygody ze sztuką!

Urodziny w GSA

To okazja dla Twojego dziecka na przeżycie niezapomnianej przygody ze sztuką!

Dzieci pod okiem wykwalifikowanych pedagogów nie tylko świetnie się bawią, ale także biorą udział w kreatywnych zajęciach artystycznych oraz wspólnie przygotowują dzieło końcowe w postaci przedstawienia teatralnego, nagranego teledysku, prac ceramicznych, czy malarskich.

Jest to również okazja dla rodziców i przyjaciół, którzy odwiedzając naszą galerię, zobaczą swoje pociechy w roli artystów prezentujących własne dzieła w galerii sztuki oraz na scenie teatralnej.

Nasze programy urodzinowe:

Nasze programy urodzinowe:

Aktorzy i Rzeźbiarze

Jest to oferta dla dzieci pragnących wcielić się w rolę ceramików i rzeźbiarzy. Po wspólnej zabawie, dzieci wystawiają w galerii sztuki swoje własne dzieła. Podczas tych urodzin odwiedzają także scenę teatru ZNAK, gdzie pod okiem instruktora biorą udział w zajęciach teatralnych i tworzą przedstawienie, które następnie prezentują rodzicom.

Kręcimy teledysk

Podczas tej imprezy dzieci pod okiem reżysera uczą się układu choreograficznego oraz pracują na planie filmowym nagrywając swój własny teledysk.

Szkoła wróżek

Jest to oferta dla dzieci pragnących przeżyć magiczną przygodę ze sztuką iluzji. Tutaj poznają tajniki magicznych sztuczek, zdobywają sprawności prawdziwego czarodzieja oraz wspólnie z instruktorem tworzą spektakl iluzjonistyczny.

Kosmiczny rejs

Podczas tej imprezy dzieci wraz z instruktorem zbudują własny statek kosmiczny i wyruszą w podróż na Marsa, gdzie czeka ich prawdziwie kosmiczna przygoda! Wyszukiwanie śladów obcej cywilizacji, łamanie praw grawitacji oraz spotkanie z przedstawicielami obcej cywilizacji to dopiero początek tej niezapomnianej przygody!

Masz pytanie?

Przyjdź, napisz lub zadzwoń.

Uwolnij wyobraźnię swojego dziecka już dziś!

Gdańska Szkoła Artystyczna

To otwarta placówka organizująca profesjonalne kursy artystyczne dla dorosłych i dzieci, prowadzona przez Gdańską Szkołę Artystyczną Sp. z o.o..

© 2016 GSA

Zapisz się