+ 48 789 359 506 biurogsa@gmail.com
Film zrealizowany przez FRUFILM.
Rysunek i malarstwo
Uczymy rysunku i malarstwa wszystkich – zarówno początkujących, jak i osoby zaawansowane. Przygotowujemy do egzaminów na ASP i architekturę. Nasi uczniowie realizują swoje indywidualne wystawy – szkoła posiada dwie nowoczesne sale wystawiennicze. W odróżnieniu od innych szkół, nasz program wzbogacony jest o grafikę, sitodruk i wiele innych ciekawych technik.
Zapisz się i spełnij marzenie o własnym wernisażu.
Jeżeli zamierzasz zacząć rysować lub Twoja pasja odkładana była przez lata na później teraz możesz rozpocząć przyswajanie umiejętności rysowania od podstaw.
Na początku poznajemy podstawy szkicu, uczymy się patrzeć na przedmiot, analizować jego położenie w przestrzeni. Od martwej natury po prace z modelem przejdziemy wspólnie przez wszystkie etapy warsztatu artysty. W pierwszych dwóch latach uczymy rysunku i malarstwa osoby chcące rozwijać swoje umiejętności, realizować swoją pasję. Poprzez poznawanie różnorodnych technik i malarskich trików nabiorą Państwo biegłości w posługiwaniu się ołówkiem i pędzlem. Uczymy poszukiwać własnych rozwiązań, dróg wyrażania emocji. Uczestnicy dwukrotnie w ciągu roku prezentują swoje prace podczas zbiorowej wystawy w Galerii Delikatesy Sztuki, a najzdolniejsi prezentują się podczas wystaw indywidualnych.
Żeby dostać się na wymarzoną uczelnię trzeba wiedzieć jak zdać egzamin, a my Ci to powiemy!
Intensywny kurs przygotowujący do egzaminów na uczelnie artystyczne  –  rysunek, malarstwo, aksonometria, perspektywa, kompozycja w praktyce i przygotowanie „teczki” do egzaminów. Zajęcia z zadaniami egzaminacyjnymi, martwą naturą i modelem. Zajęcia odbywają się w Galerii Delikatesy Sztuki i kierowane są do wszystkich chcących zdawać na wydziały: Architektura, Architektura Wnętrz, Wzornictwo i Malarstwo.
Prawdziwa przygoda z płótnem rozpoczyna się tutaj…
Na kursach dla zaawansowanych spotykają się pasjonaci, aby wspólnie poszukiwać dróg wyrażania swoich idei w pracach malarskich i rysunkowych. To zajęcia w pracowni i plenerze, na których zgłębiamy tematy takie jak: martwa natura, pejzaż, model, detal.
Zajęcia te to doskonalenie techniki oraz rozwój indywidualny. Malarstwo dla zaawansowanych to również duża inspiracja, którą daje praca w grupie.
Kiedy pasja zamienia się w zawód.
To specjalna propozycja dla miłośników sztuk plastycznych, którzy chcieliby podnieść swoje kwalifikacje i uzyskać tytuł Artysty Plastyka. Wspólnie z naszymi profesorami uczestnicy będą przygotowywać się do egzaminu organizowanego przez Związek Polskich Artystów Plastyków. W ramach kursu mistrzowskiego, oprócz doskonalenia technik malarskich, będziemy zgłębiać sztukę grafiki oraz poznawać podstawy poligrafii.
Witam.

W Gdańskiej Szkole Artystycznej prowadzę zajęcia z malarstwa i rysunku, kurs – przygotowanie do egzaminu oraz grupę mistrzowską. Na zajęcia przynosimy własne narzędzia, papier zapewnia pracownia.
Podstawowe wyposażenie na pierwsze spotkanie to: ołówki z grupy H i B, gumka chlebowa, ostrzynka ze zbiorniczkiem, taśma papierowa do mocowania rysunku.

Do zobaczenia w Gdańskiej Szkole Artystycznej!

Agnieszka Gewartowska

artysta plastyk, malarka, GSA

Masz pytanie?

Przyjdź, napisz lub zadzwoń.

Masz pytanie?

Przyjdź, napisz lub zadzwoń.

Gdańska Szkoła Artystyczna

To otwarta placówka organizująca profesjonalne kursy artystyczne dla dorosłych i dzieci, prowadzona przez Gdańską Szkołę Artystyczną Sp. z o.o..

© 2016 GSA

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

ZAPISZ SIĘ