+ 48 (58) 712 86 41 biurogsa@gmail.com

Konkursowe Grupy Taneczne

Grupy Konkursowe Gdańskiej Szkoły Artystycznej specjalizują się w tańcu jazzowym, współczesnym i show-dance. Regularnie startują na Ogólnopolskich i Międzynarodowych zawodach tanecznych (w tym również zawodach federacji IDO i WADF). Nasze grupy startują we wszystkich kategoriach wiekowych – od najmłodszych do lat 8, aż po grupę 31+. Poza zajęciami formacji i miniformacji oferujemy również lekcje indywidualne dla solistów i duetów.

Głównym instruktorem i choreografem grup jest Dorota Jułkowska.

Nasze tancerki stają na najwyższych podiach ogólnopolskich i międzynarodowych zawodów.
Posiadają tytuły mistrzowskie w kategoriach formacje i miniformacje oraz jako solistki i duety. Dorota Jułkowska

tancerka, choreograf, GSA

I Grupa Konkursowa

Grupa konkursowa I powstała w 2012 roku, skupia tancerki na najwyższym poziomie zaawansowania w wieku 12-17 lat. Tancerki startują na zawodach w kategoriach junior, adult, oraz mixed age. Grupa posiada na swoim koncie niezliczoną liczba zwycięstw, wiele tytułów Grand Prix, oraz tytuł Mistrzyń Europy.

II Grupa Konkursowa

Grupa konkursowa reprezentująca nas w kategorii wiekowej dzieci do lat 11. Specjalizuję się w tańcu jazzowym, współczesnym i show-dance, dziewczyny trenują również akrobatykę.  Grupa posiada na swoim koncie wiele tytułów między innymi Mistrzów Europy.

III Grupa Konkursowa

Grupa konkursowa reprezentująca nas w kategorii wiekowej adult – skupia tancerki w wieku 16-24 lata. Specjalizuję się w tańcu jazzowym i współczesnym , dziewczyny trenują również akrobatykę.  Grupa posiada na swoim koncie wiele zwycięstw i tytułów z zawodów ogólnopolskich i międzynarodowych.

IV Grupa Konkursowa

Nowa grupa konkursowa juniorska (kategoria wiekowa 12-15 lat). Grupa utworzona na sezon 2018/19 z tancerek tańczących w ubiegłych sezonach w grupach  1 i 5. Specjalizacja jazz-dance, taniec współczesny i akrobatyka.

V Grupa Konkursowa

Grupa konkursowa startująca w kategorii junior, skupia tancerki w wieku 12-15 lat. Grupa specjalizuje się w tańcu jazzowym, współczesnym i show-dance. Grupa posiada na swoim koncie m.in. 2vce Mistrzostwo Europy w kategorii Taniec Współczesny.

VI Grupa Konkursowa

Najnowsza i najmłodsza nasz grupa konkursowa do której zapraszamy najmłodsze dzieci w wieku 6-8 lat. Ma na swoim pierwsze sukcesy w kategorii mini kids.  Do grupy prowadzony jest stały nabór.

Aktualności Tanecznych Grup Konkursowych

Masz pytanie?

Przyjdź, napisz lub zadzwoń.

Masz pytanie?

Przyjdź, napisz lub zadzwoń.

Gdańska Szkoła Artystyczna

To otwarta placówka organizująca profesjonalne kursy artystyczne dla dorosłych i dzieci, prowadzona przez Gdańską Szkołę Artystyczną Sp. z o.o..

© 2016 GSA

Zapisz się na wakacje