+ 48 (58) 712 86 41 biurogsa@gmail.com

Konkursowe Grupy Taneczne

Grupy Konkursowe Gdańskiej Szkoły Artystycznej specjalizują się w tańcu jazzowym, współczesnym i show-dance. Regularnie startują na Ogólnopolskich i Międzynarodowych zawodach tanecznych (w tym również zawodach federacji IDO i WADF). Nasze grupy startują we wszystkich kategoriach wiekowych – od najmłodszych do lat 8, aż po grupę 31+. Poza zajęciami formacji i miniformacji oferujemy również lekcje indywidualne dla solistów i duetów.

Głównym instruktorem i choreografem grup jest Dorota Jułkowska.

Nowość

Trwa nabór do VI Grupy Konkursowej.
Jest to grupa stworzona z myślą o naszych najmłodszych tancerzach.
Zapraszamy dzieci w wieku do 8 lat.

Nasze tancerki stają na najwyższych podiach ogólnopolskich i międzynarodowych zawodów.
Posiadają tytuły mistrzowskie w kategoriach formacje i miniformacje oraz jako solistki i duety.

Dorota Jułkowska

tancerka, choreograf, GSA

I Grupa Konkursowa

Grupa konkursowa I powstała w 2012 roku skupia tancerki na najwyższym poziomie zaawansowania w wieku 11-16 lat. Tancerki startują na zawodach w kategoriach junior, adult, oraz mixed age. Grupa posiada na swoim koncie niezliczoną liczba zwycięstw, wiele tytułów Grand Prix, oraz tytuł vce Mistrzyń Europy 2016.

II Grupa Konkursowa

Grupa konkursowa II reprezentuje nas w kategorii wiekowej dzieci do lat 11. Specjalizuję się w tańcu jazzowym, współczesnym i show-dance, dziewczyny trenują również akrobatykę.  Grupa posiada na swoim koncie wiele tytułów między innymi Mistrzów Europy 2016.

III Grupa Konkursowa

Grupa konkursowa III reprezentująca nas w kategorii wiekowej adult. Skupia tancerki w 16-24 lata. Specjalizuję się w tańcu jazzowym, współczesnym i show-dance, dziewczyny trenują również akrobatykę.  Grupa posiada na swoim koncie wiele zwycięstw i tytułów z zawodów ogólnopolskich i międzynarodowych.

IV Grupa Konkursowa

Grupa konkursowa IV to grupa 31+ specjalizująca się w modern dance i jazz dance. Jedna z niewielu takich polskich grup, dająca możliwość rywalizacji na zawodach osobom w kategorii adult2. Nasza grupa posiada tytuł Mistrzów Polski i Europy.

V Grupa Konkursowa

Grupa konkursowa V startuje w kategorii junior, skupia tancerki w wieku 12-15 lat. Grupa specjalizuje się w tańcu jazzowym, współczesnym i show-dance. Grupa posiada na swoim koncie wiele medali z ogólnopolskich zawodów – w sezonie 2017/18 zadebiutuje na arenie międzynarodowej.

VI Grupa Konkursowa

Grupa konkursowa VI to najnowsza i najmłodsza nasz grupa konkursowa do której zapraszamy najmłodsze dzieci w wieku 6-8 lat. Grupa specjalizować się będzie w tańcu współczesnym i jazzowym, oraz w show-dance. Planowany debiut grupy na zawodach to styczeń 2018.

Aktualności Tanecznych Grup Konkursowych

Masz pytanie?

Przyjdź, napisz lub zadzwoń.

Masz pytanie?

Przyjdź, napisz lub zadzwoń.

Gdańska Szkoła Artystyczna

To otwarta placówka organizująca profesjonalne kursy artystyczne dla dorosłych i dzieci, prowadzona przez Gdańską Szkołę Artystyczną Sp. z o.o..

© 2016 GSA

Zapisz się na wakacje