+ 48 (58) 712 86 41 biurogsa@gmail.com

 

 

 

 

 

 

Dla dorosłych

Kalendarz GSA

Dla dzieci i młodzieży

Dla dzieci w Garnizonie

Grafik dorośli

Zajęcia dla osób dorosłych prowadzone są w naszej nowej placówce Republika Marzeń w Garnizonie, Adres: ul. Słowackiego 21, Gdańsk.
Zajęcia taneczne Dance Moms oraz Miniformacja dla dorosłych odbywają się w Manhattanie zobacz grafik – taneczne grupy konkursowe

WYBIERZ GRAFIK TWOICH ZAJĘĆ:

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek
Ceramika
M.Gawrysiak
galeria 1
Ceramika
10:00 - 13:00
K.Grządziela
galeria 1
Ceramika
17:00 - 20:00
K.Grządziela
galeria 1
Koło Garncarskie
M.Gawrysiak
galeria 1
Ceramika (P1)
19:00 - 21:30
galeria 1
Ceramika
19:00 - 21:30
M.Gawrysiak
galeria 1
Rzeźba (zaawansowani)
Cz.Podleśny
galeria 1
Poniedziałek Wtorek Czwartek Piątek
Teatr (P1)
17:30 - 19:30
M.Zasłona
teatralna 3
Teatr (P2)
19:30 - 21:30
J.Panek
teatralna 3
Teatr (zaawansowana)
18:00 - 20:00
M.Zasłona
teatralna 3
Teatr (P1)
19:00 - 21:00
J.Panek
teatralna 3
Poniedziałek Środa Piątek Sobota
Rysunek/Malarstwo
17:00 - 19:00
M.Szczukiewicz
malarska 2
Grupa zaawansowana (mistrzowska)
17:00 - 20:00
A.Gewartowska
malarska 2
Egzamin
16:30 - 20:30
A.Gewartowska
malarska 2
Rysunek/Malarstwo
9:00 - 12:00
K.Szczudło
malarska 2
Rysunek/Malarstwo
19:15 - 21:15
M.Szczukiewicz
malarska 2
Rysunek/Malarstwo (P2)
17:00 - 20:00
M.Szczukiewicz
teatralna 3
Poniedziałek
Śpiew (grupowy)
19:45 - 21:45
teatralna 3
Wtorek
Grafika/Eksperyment
18:00 - 20:00
M.Gawrysiak
malarska 2
Czwartek
Fotografia
18:00 - 21:00
T.Pijanowski
malarska 2
Wtorek
Taniec współczesny
18:00 - 19:30
N.Murawska
teatralna 3
Dance Moms
21:00 - 22:00
J.Nadrowska
konkursowa
zajęcia odbywają się w Manhattanie
Czwartek
Akrobatyka
20:15 - 21:45
S.Regent
teatralna 3
  • Grafik może ulec nieznacznej zmianie.
  • Wszystkie zajęcia grupowe ruszają przy zapisie minimum 6 osób.

Grafik dzieci i młodzieży Manhattan

WYBIERZ GRAFIK TWOICH ZAJĘĆ:

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek
Grupa 3-6 lat
15:00 - 15:45
K.Grządziela
galeria 1
Grupa 4-6 lat
15:00 - 15:45
K.Grządziela
galeria 1
Grupa 4-5 lat
16:30 - 17:15
galeria 1
Grupa 3-4 lat
15:15 - 16:00
K.Grządziela
galeria 1
Grupa 7-9 lat
16:00 - 17:00
K.Szczudło
plastyczna 5
Grupa 7-9 lat
17:30 - 18:30
galeria 1
Grupa 4-6 lat
16:15 - 17:00
K.Grządziela
galeria 1
Grupa 7-10 lat
16:00 - 17:00
K.Szczudło
plastyczna 5
Grupa 4-6 lat
17:15 - 18:00
K.Grządziela
galeria 1
Grupa 7-10 lat
17:15 - 18:15
K.Szczudło
plastyczna 5
Wtorek
Ceramika 7-10 lat
16:00 - 17:00
K.Grządziela
galeria 1
Ceramika 9-12 lat
17:10 - 18:10
K.Grządziela
galeria 1
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Grupa 4-5 lat
15:00 - 15:45
P.Wojtkowska
akrobatyczna 7
Grupa 5-6 lat
16:00 - 16:45
akrobatyczna 7
Grupa 4-5 lat (P2)
15:45 - 16:30
S.Regent
akrobatyczna 4
Grupa 4-6 lat
17:00 - 17:45
P.Wojtkowska
akrobatyczna 7
Grupa P2
15:20 - 16:50
P.Wojtkowska
taneczna 2
Grupa 9-12 lat
9:00 - 10:00
P.Wojtkowska
akrobatyczna 7
Grupa 6-8 lat (P2)
16:00 - 17:00
P.Wojtkowska
akrobatyczna 7
Grupa 7-9 lat
17:00 - 18:00
akrobatyczna 7
Grupa 6-7 lat (P1)
15:45 - 16:45
K.Wers
akrobatyczna 7
Grupa 7-10 lat
18:00 - 19:00
P.Wojtkowska
akrobatyczna 7
Akrobatyka dla tancerzy
15:55 - 17:25
S.Regent
akrobatyczna 4
Grupa 6-8 lat
10:15 - 11:15
P.Wojtkowska
akrobatyczna 7
Grupa 6-8 lat (P2)
16:45 - 17:45
S.Regent
akrobatyczna 4
Grupa 10-12 lat (P1)
18:15 - 19:15
Sz.Sztukowski
akrobatyczna 7
Grupa 8-10 lat (P2)
16:45 - 17:45
S.Regent
akrobatyczna 4
Grupa 8-10 lat (P2)
18:15 - 19:15
K.Wers
akrobatyczna 4
Grupa 6-8 lat (P2)
17:00 - 18:00
P.Wojtkowska
akrobatyczna 7
Akrobatyka dla tancerzy N. Murawskiej
11:30 - 13:00
P.Wojtkowska
akrobatyczna 7
Grupa 9-11 lat (P2)
17:50 - 18:50
S.Regent
akrobatyczna 4
Grupa 8-10 lat (P1)
17:00 - 18:00
K.Wers
akrobatyczna 7
Grupa konkursowa
19:00 - 20:00
S.Regent/P.Wojtkowska
akrobatyczna 4/7
Akrobatyka dla tancerzy
17:35 - 19:05
S.Regent
akrobatyczna 4
Grupa 12-15 lat (P2)
18:55 - 20:25
S.Regent
akrobatyczna 4
Grupa 9-12 lat (P2)
17:50 - 19:20
S.Regent
akrobatyczna 4
Grupa 9-11 lat (P2)
19:15 - 20:15
K.Wers
akrobatyczna 4
Grupa 8-10 lat
18:15 - 19:15
P.Wojtkowska
akrobatyczna 7
Grupa 11-13 lat (P1)
18:15 - 19:15
K.Wers
akrobatyczna 7
Grupa 11-14 lat
19:10 - 20:40
S.Regent
akrobatyczna 4
Grupa konkursowa
19:25 - 20:55
S.Regent/P.Wojtkowska
akrobatyczna 4/7
Grupa 13-16 lat
19:25 - 20:25
S.Regent
akrobatyczna 4
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Taneczny MIX 3-4 lat
15:00 - 15:45
K.Janus
akrobatyczna 4
Taneczny MIX 3-latki
15:00 - 15:45
J.Woźna
taneczna 2
Taneczny MIX 5-6 lat
15:00 - 15:45
N.Murawska
taneczna 2
Taneczny MIX 3-4 lat
15:00 - 15:45
E.Wróblewska
taneczna 2
Współczesny/Jazz 7-8 lat (P2)
17:00 - 18:00
N.Murawska
taneczna 2
Taneczny MIX 5-6 lat
15:45 - 16:30
K.Janus
akrobatyczna 4
Taneczny MIX 5-7 lat (P2)
16:00 - 17:00
P.Wojtkowska
akrobatyczna 4
Taneczny MIX 6-7 lat (P2)
16:00 - 17:00
N.Murawska
taneczna 2
Taneczny MIX 3-6 lat
16:00 - 16:45
E.Wróblewska
akrobatyczna 7
Współczesny/Jazz 9-12 lat (P2)
18:00 - 19:00
N.Murawska
taneczna 2
Teatr tańca 14-17 lat
16:00 - 18:00
N.Murawska
taneczna 2
Współczesny/Jazz 7-9 lat
16:00 - 17:00
J.Woźna
taneczna 2
Teatr Tańca 14-17 lat
17:00 - 18:30
N.Murawska
taneczna 2
Współczesny/Jazz 7-9 lat (P2)
16:00 - 17:00
N.Murawska
akrobatyczna 7
Współczesny/Jazz 11-14 lat (P2)
19:00 - 20:00
N.Murawska
taneczna 2
Teatr tańca 8-13 lat
18:00 - 20:00
N.Murawska
taneczna 2
Współczesny/Jazz 6-8 lat
17:00 - 18:00
P.Wojtkowska
akrobatyczna 4
Teatr tańca 8-13 lat
18:30 - 20:00
N.Murawska
taneczna 2
Współczesny/Jazz 9-13 lat (P2)
17:00 - 18:00
N.Murawska
akrobatyczna 7
Współczesny/Jazz 10-12 lat (P1)
17:05 - 18:05
J.Woźna
taneczna 2
Współczesny/Jazz 11-14 lat (P2)
18:00 - 19:00
N.Murawska
akrobatyczna 7
Współczesny/Jazz 8-9 lat
18:05 - 19:05
J.Woźna
taneczna 2
Współczesny/Jazz 11-14 lat (P2)
18:00 - 19:30
P.Wojtkowska
akrobatyczna 4
Współczesny/Jazz 13-15 lat (P1)
19:05 - 20:05
J.Woźna
taneczna 2
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek
Grupa 13-15 lat
18:15 - 19:45
J.Panek
teatralna 3
Grupa 4-6 lat
16:30 - 17:30
J.Panek
teatralna 3
Grupa 8-12 lat
16:10 - 17:10
J.Panek
teatralna 3
Grupa 7-8 lat
16:00 - 17:00
J.Panek
teatralna 3
Grupa 13-16 lat
17:10 - 18:40
J.Panek
teatralna 3
Grupa 9-11 lat
17:00 - 18:30
A.Ałaj
teatralna 3
Teatr młodzieży 14-16 lat
18:40 - 20:10
J.Panek
teatralna 3
Grupa 4-6 lat
17:10 - 18:10
J.Panek
akrobatyczna 4
Grupa 12-14 lat
18:40 - 20:10
J.Panek
teatralna 3
Poniedziałek Wtorek Środa Piątek
Grupa 11-13 lat
16:00 - 18:00
K.Szczudło
plastyczna 5
Grupa 10-12 lat
17:30 - 19:30
K.Szczudło
plastyczna 5
Grupa 11-13 lat
16:00 - 18:00
K.Szczudło
plastyczna 5
Grupa 11-13 lat
16:00 - 18:00
M.Szczukiewicz
plastyczna 6
Grupa 11-14 lat
17:00 - 19:00
A.Ledóchowska
plastyczna 6
Grupa 13-16 lat
17:00 - 19:00
A.Ledóchowska
plastyczna 6
Grupa 13-15 lat
17:00 - 19:00
A.Ledóchowska
plastyczna 6
Grupa 11-13 lat
16:00 - 18:00
A.Ledóchowska
galeria 1
Grupa 14-16 lat
18:15 - 20:15
K.Szczudło
plastyczna 5
Grupa 14-17 lat
18:15 - 20:15
K.Szczudło
plastyczna 5
Grupa 12-14 lat
16:00 - 18:00
K.Szczudło
plastyczna 5
Grupa 14-17 lat
18:15 - 20:15
K.Szczudło
plastyczna 5
Grupa 15+
18:15 - 20:15
M.Szczukiewicz
plastyczna 6
Wtorek Piątek
Grupa
18:00 - 19:00
teatralna 3
Grupa
16:10 - 17:10
teatralna 3
Poniedziałek Czwartek
Grupa 10-12 lat
16:30 - 17:30
A.Ruszkowska
galeria 1
Grupa 6-9 lat
17:15 - 18:15
A.Ruszkowska
plastyczna 6
Czwartek
Grupa 4-6 lat
16:00 - 16:45
J.Tucka
akrobatyczna 4
Wtorek
Grupa 13-16 lat
16:00 - 18:00
T.Pijanowski
teatralna 3

* Zajęcia odbywać się będą w naszej nowej placówce Republika Marzeń ul. Słowackiego 21. Gdańsk Garnizon

Poniedziałek Piątek
Grupa 7-10 lat
16:00 - 18:00
A.Ałaj/P.Wojtkowska/P.D
teatralna 3
Grupa 11-14 lat
17:30 - 19:30
A.Ałaj/P.Wojtkowska/P.D
teatralna 3
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Grupa VI
15:45 - 17:00
D.Jułkowska
konkursowa
Miniformacja junior 2 (gr V)
16:00 - 17:00
D.Jułkowska
konkursowa
Grupa II
16:00 - 17:30
D.Jułkowska
konkursowa
Grupa V
16:00 - 17:30
D.Jułkowska
konkursowa
Grupa II
16:00 - 17:30
D.Jułkowska
konkursowa
Miniformacja (gr II)
10:00 - 12:00
D.Jułkowska
konkursowa
(zajęcia 2 x m-c)
Grupa IV
17:00 - 18:30
D.Jułkowska
konkursowa
Grupa V
17:00 - 19:30
D.Jułkowska
konkursowa
Miniformacja junior 2 (gr I / gr IV)
17:30 - 18:30
D.Jułkowska
konkursowa
Grupa IV
17:30 - 19:30
D.Jułkowska
konkursowa
Grupa VI
16:00 - 17:00
E.Wróblewska
akrobatyczna 7
Grupa I
18:30 - 20:30
D.Jułkowska
konkursowa
Techniki uzupełniające (gr III)
19:30 - 21:00
J.Nadrowska
konkursowa
Technika (gr I / gr IV)
18:30 - 19:30
D.Jułkowska
konkursowa
Grupa I
17:30 - 20:30
D.Jułkowska
konkursowa
Grupa III
20:30 - 22:00
D.Jułkowska
konkursowa
Miniformacja Dorośli
19:30 - 20:30
D.Jułkowska
konkursowa
Grupa III
20:30 - 22:00
D.Jułkowska
konkursowa
  • Grafik może ulec nieznacznej zmianie.
  • * Młody Teatr GSA jest grupą zamkniętą i ma w programie obowiązkowe studio aktora 2 razy w roku (dodatkowa płatność 150 zł).

Grafik dzieci Garnizon

W związku z powstaniem nowej placówki Republika Marzeń w Garnizonie ul. Słowackiego 21, Gdańsk pomyśleliśmy również o najmłodszych dzieciach 3-10 lat.

WYBIERZ GRAFIK TWOICH ZAJĘĆ:

Środa
Plastyka 3-5 lat
15:00 - 15:45
galeria 1
Plastyka 4-6 lat
16:00 - 16:45
galeria 1
Środa
Ceramika/Rzeźba 7-10 lat
17:15 - 18:15
galeria 1
  • Grafik może ulec nieznacznej zmianie.

Kalendarz zajęć GSA w roku szkolnym 2018/19

WYBIERZ:

Kalendarz na rok szkolny 2018/19 jest obecnie w trakcie tworzenia.

Kalendarz na rok szkolny 2018/19 jest obecnie w trakcie tworzenia.

Kalendarz na rok szkolny 2018/19 jest obecnie w trakcie tworzenia.

Masz pytanie?

Przyjdź, napisz lub zadzwoń.

Masz pytanie?

Przyjdź, napisz lub zadzwoń.

Gdańska Szkoła Artystyczna

To otwarta placówka organizująca profesjonalne kursy artystyczne dla dorosłych i dzieci, prowadzona przez Gdańską Szkołę Artystyczną Sp. z o.o..

© 2016 GSA

Zapisz się