+ 48 (58) 712 86 41 biuro@gsa.net.pl

 

 

 

 

 

 

Dla dorosłych

zobacz grafik

Dla dzieci i młodzieży

zobacz grafik

Kalendarz GSA

zobacz kalnedarz

Grafik dorośli

WYBIERZ GRAFIK TWOICH ZAJĘĆ:

Poniedziałek Wtorek
Rzeźba/Ceramika
10:00 - 13:00
M.Gawrysiak
sala 1
Koło Garncarskie
16:00 - 17:00
M.Gawrysiak
sala 1
Rzeźba/Ceramika
17:00 - 20:00
zaawansowani
Czesław Podleśny
sala 1
Ceramika (początkujący)
16:30 - 19:30
K.Grządziela
sala 1
Ceramika (P2)
17:00 - 20:00
M.Gawrysiak
sala 1
Poniedziałek Wtorek
Młody Teatr GSA
16:00 - 19:00
J.Panek
sala 2/3/4
Teatr (P2)
18:30 - 21:00
J.Gawrysiak
sala 4
Teatr (P1)
19:00 - 21:00
J.Panek
sala 2/3/4
Poniedziałek Wtorek Środa Piątek
Rysunek/Malarstwo
18:45 - 20:45
M.Szczukiewicz
sala 6
Grupa anglojęzyczna
18:40 - 20:40
M.Gawrysiak
sala 6
Grupa zaawansowana
17:00 - 20:00
A.Gewartowska
sala 6
Egzamin
16:30 - 20:30
A.Gewartowska
sala 6
Rysunek/Malarstwo
17:15 - 20:15
M.Szczukiewicz
sala 6
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Pianino/Gitara/Śpiew
zajęcia indywidualne
16:00 - 20:15
studio 1/2
Pianino/Śpiew
zajęcia indywidualne
16:00 - 20:15
studio 1/2
Pianino/Gitara/Śpiew
zajęcia indywidualne
16:00 - 20:15
studio 1/2
Pianino/Śpiew
zajęcia indywidualne
16:00 - 20:15
studio 1/2
Pianino/Śpiew
zajęcia indywidualne
16:00 - 20:15
studio 1/2
Śpiew grupa
19:15 - 21:15
sala 3
Wtorek
Grafika/Projektowanie
18:30 - 20:30
M.Gawrysiak
sala 5
Wtorek Piątek
Fotografia
18:30 - 21:30
T.Pijanowski
sala 4
Fotografia
18:30 - 21:00
T.Pijanowski
sala 4
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Grupa Konkursowa 16+
19:30 - 21:00
D.Jułkowska
sala 8
Teatr tańca GSA
20:15 - 22:15
N.Murawska
sala 4
Dance Moms (P1)
19:45 - 21:10
D.Jułkowska
sala 8
Teatr tańca GSA
19:30 - 21:30
N.Murawska
sala 4
Salsa
19:30 - 20:30
K.Kopiec
sala 8
Grupa Konkursowa 30+
21:00 - 22:30
D.Jułkowska
sala 8
Jazz (open)
20:10 - 21:40
N.Murawska
sala 8
Grupa 30+
20:30 - 22:00
D.Jułkowska
sala 8
Grupa Konkursowa 30+
21:00 - 22:30
D.Jułkowska
sala 8
Środa
Akrobatyka
19:15 - 20:45
S.Regent
sala 4
  • Grafik może ulec nieznacznej zmianie.
  • Wszystkie zajęcia grupowe ruszają przy zapisie minimum 6 osób.
  • * Młody Teatr GSA jest grupą zamkniętą i ma w programie obowiązkowe studio aktora 2 razy w roku (dodatkowa płatność 150 zł).

Grafik dzieci i młodzieży

WYBIERZ GRAFIK TWOICH ZAJĘĆ:

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek
Grupa 3-6 lat
15:00 - 15:45
K.Grządziela
sala 1
Grupa 3-6 lat
15:00 - 15:45
K.Grządziela / J.Panek
sala 1
Family Arts (2-3 latki z rodzicami)
15:15 - 16:15
K.Grządziela
sala 1
Grupa 3-4 lat
15:15 - 16:00
J.Panek / K.Grządziela
sala 1
Grupa 4-5 lat
16:30 - 17:15
K.Grządziela
sala 1
Grupa 7-10 lat
16:00 - 17:00
K.Szczudło
sala 5
Grupa 7-10 lat
17:15 - 18:15
K.Grządziela
sala 1
Grupa 4-6 lat
16:15 - 17:00
J.Panek / K.Grządziela
sala 1
Grupa 4-6 lat
17:15 - 18:10
J.Panek / K.Grządziela
sala 1
Grupa 7-10 lat
17:15 - 18:15
K.Szczudło
sala 5
Wtorek
Ceramika 7-11 lat
16:00 - 17:00
J.Panek
sala 1
Koło Garncarskie
16:00 - 18:00
K.Grządziela
sala 6
Ceramika 7-11 lat
17:15 - 18:15
J.Panek
sala 1
Poniedziałek Środa Czwartek Piątek
Grupa 4-5 lat
15:45 - 16:30
P.Wojtkowska
sala 4
Grupa 4-5 lat
15:45 - 16:30
S.Regent
sala 4
Grupa 4-6 lat
17:00 - 18:00
P.Wojtkowska
sala 7
Grupa P2
15:20 - 16:50
P.Wojtkowska
sala 2
Grupa 6-8 lat (P1)
16:45 - 17:45
S.Regent
sala 4
Grupa 8-10 lat
16:45 - 17:45
S.Regent
sala 4
Grupa 7-10 lat
18:00 - 19:00
K.Wers
sala 3
Dla Tancerzy
15:55 - 17:25
S.Regent
sala 4
Grupa 9-11 lat (P1)
17:45 - 18:45
S.Regent
sala 4
Grupa 9-12 lat (P2)
17:45 - 19:15
S.Regent
sala 4
Dla Tancerzy
17:35 - 19:05
S.Regent
sala 4
Grupa 12-15 lat (P2)
18:45 - 20:15
S.Regent
sala 4
Grupa 13-16 lat
19:10 - 20:40
S.Regent
sala 4
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Taneczny MIX 3-5 lat
15:00 - 15:45
P.Wojtkowska
sala 4
Taneczny MIX 3-5 lat
16:00 - 16:45
P.Wojtkowska
sala 4
Grupa konkursowa II
16:00 - 17:30
D.Jułkowska
sala 7
Grupa konkursowa VI (6-8lat)
16:00 - 17:00
D.Jułkowska
sala konferencyjna IIIp.
Grupa konkursowa II
16:00 - 17:30
D.Jułkowska
sala 7
Jazz 6-7 lat
16:00 - 17:00
N.Murawska
sala 2
Jazz 8-12 lat
16:00 - 17:00
D.Jułkowska
sala 7
Teatr tańca 9-13 lat
17:00 - 18:30
N.Murawska
sala 2
Jazz 7-9 lat
16:00 - 17:00
N.Murawska
sala 2
Salsa 8-11 lat
17:00 - 18:00
K.Kopiec
sala 2
Grupa konkursowa VI (6-8 lat)
16:00 - 17:15
D.Jułkowska
sala 7
Teatr tańca 9-13 lat
16:00 - 18:00
N.Murawska
sala 2
Grupa konkursowa I
17:30 - 19:30
D.Jułkowska
sala 7
Grupa konkursowa V
17:00 - 19:00
D.Jułkowska
sala konferencyjna IIIp.
Grupa konkursowa I
17:30 - 19:30
D.Jułkowska
sala 7
Współczesny/Jazz 10-12 lat (P1)
17:05 - 18:05
N.Murawska
sala 2
Współczesny/Jazz 6-8 lat
17:00 - 18:00
P.Wojtkowska
sala 4
Teatr tańca 14-17 lat
18:30 - 20:00
N.Murawska
sala 2
Jazz 8-10 lat
17:00 - 18:00
N.Murawska
sala 2
Salsa 12-15 lat
18:00 - 19:30
K.Kopiec
sala 2
Grupa konkursowa I
17:15 - 19:15
D.Jułkowska
sala 7
Grupa konkursowa V
17:00 - 19:00
D.Jułkowska
sala 7
Grupa 11-14 lat
18:00 - 19:30
N.Murawska
sala 2
Miniformacja 15+
19:30 - 20:30
D.Jułkowska
sala 7
Jazz 8-9 lat (P1)
18:05 - 19:05
N.Murawska
sala 2
Teatr tańca 14-17 lat
18:00 - 20:00
N.Murawska
sala 2
Grupa konkursowa 16+
20:30 - 22:00
D.Jułkowska
sala 7
Współczesny/Jazz 13-15 lat (P1)
19:05 - 20:05
N.Murawska
sala 2
Grupa konkursowa 16+
19:30 - 21:00
D.Jułkowska
sala 7
Poniedziałek Środa Czwartek Piątek
Grupa 13-15 lat
17:00 - 18:30
J.Panek
sala 3
Grupa 7-10 lat
16:10 - 17:10
J.Panek
sala 3
Grupa 7-8 lat
16:00 - 17:00
A. Ałaj
sala 3
Młody Teatr GSA
17:30 - 20:30
J.Panek
sala 3
Teatr młodzieży 11-13 lat
17:10 - 18:40
J.Panek
sala 3
Grupa 4-6 lat
16:00 - 17:00
K.Jakubowska
sala 4
Teatr młodzieży 14-16 lat
18:40 - 20:10
J.Panek
sala 3
Grupa 9-11 lat
17:05 - 18:35
A. Ałaj
sala 3
Grupa 12-14 lat
18:40 - 20:10
A. Ałaj
sala 3
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Pianino/Gitara/Śpiew
zajęcia indywidualne
16:00 - 20:15
studio 1/2
Pianino/Gitara/Śpiew
zajęcia indywidualne
16:00 - 20:15
studio 1/2
Pianino/Gitara/Śpiew
zajęcia indywidualne
16:00 - 20:15
studio 1/2
Pianino/Gitara/Śpiew
zajęcia indywidualne
16:00 - 20:15
studio 1/2
Pianino/Gitara/Śpiew
zajęcia indywidualne
16:00 - 20:15
studio 1/2
Poniedziałek Piątek
Grupa 10-12 lat
16:30 - 18:30
M.Szczukiewicz
sala 5
Grupa 11-13 lat
16:00 - 18:00
M.Szczukiewicz
sala 6
Egzamin
16:30 - 20:30
A.Gewartowska
sala 5
Grupa 11-13 lat
17:00 - 19:00
K.Szczudło
sala 1
Grupa 15+
18:15 - 20:15
M.Szczukiewicz
sala 6
Wtorek Piątek
Grupa 7-11 lat
18:00 - 19:00
W.Kropidłowska
sala 3
Grupa
16:15 - 17:15
W.Kropidłowska
sala 3
Czwartek
Grupa
17:15 - 18:10
A.Ruszkowska
sala 6
Czwartek
Rytmika/Śpiew (4-6 lat)
17:00 - 17:45
J.Przyborowska
sala 4
Wtorek
Grupa 13-16 lat
16:00 - 18:00
T.Pijanowski
sala 3
  • Grafik może ulec nieznacznej zmianie.
  • * Młody Teatr GSA jest grupą zamkniętą i ma w programie obowiązkowe studio aktora 2 razy w roku (dodatkowa płatność 150 zł).

Kalendarz zajęć GSA w roku szkolnym 2016/17

WYBIERZ:

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
31.10.2016
odrabiane są zajęcia z
26.12.2016
drugi dzień świąt bożonarodzeniowych
31.01.2017
odrabiane są zajęcia z
27.12.2016
30.11.2016
odrabiane są zajęcia z
28.12.2016
30.03.2017
odrabiane są zajęcia z
29.06.2017
31.03.2017
odrabiane są zajęcia z
06.01.2017
29.10.2016
odrabiane są zajęcia z
24.12.2016
30.01.2017
odrabiane są zajęcia z
17.04.2017
poniedziałek wielkanocny
29.03.2017
odrabiane są zajęcia z
28.06.2017
30.06.2017
odrabiane są zajęcia z
11.11.2016
Święta i długie weekendy
01.11.2016
Wszystkich Świętych
11.11.2016
Dzień Niepodległości
24.12.2016 - 01.01. 2017
bożonarodzeniowa przerwa świąteczna
15,16,17.04.2017
wielkanocna przerwa świąteczna
1,2,3.05.2017
długi weekend majowy
wszystkie niedziele
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
26.06.2017
27.06.2017
21.06.2017
22.06.2017
30.06.2017
24.06.2017

Masz pytanie?

Przyjdź, napisz lub zadzwoń.
Kontakt

Masz pytanie?

Przyjdź, napisz lub zadzwoń.
Kontakt

Gdańska Szkoła Artystyczna

To otwarta placówka organizująca profesjonalne kursy artystyczne dla dorosłych i dzieci, prowadzona przez Stowarzyszenie Teatr Warsztatowy ZNAK.

© 2016 GSA

Zapisz się na Wakacje 2017