+ 48 (58) 712 86 41 biurogsa@gmail.com

Darmowe Pracownie Projektowe w Gdańskiej Szkole Artystycznej i Republice Marzeń.
Nowa inicjatywa kulturotwórcza w Gdańsku.

Stowarzyszenie Teatr ZNAK i Fundacja Pomysłodalnia zapraszają chętnych artystów, realizatorów i aktywistów kulturalnych do udziału w programie bezpłatnych rezydencji „Na start!”.

Rezydencje Artystyczne ,,Na start!” to nieodpłatne pracownie i sale prób w Gdańskiej Szkole Artystycznej i Republice Marzeń.

  • Jeśli tańczysz, robisz teatr, malujesz, rzeźbisz, jeśli po prostu tworzysz.
  • Jeśli działasz w grupie lub solowo.
  • Jeśli masz ciekawy projekt do zrealizowania lub po prostu chcecie podziałać w grupie pasjonatów (niekomercyjnie)…

Zapraszamy do nas!

Gdańska Szkoła Artystyczna to miejsce, które współtworzy ponad czterdziestu artystów i pedagogów, miejsce zawsze otwarte na idee i pomysły. W kilkunastu pracowniach GSA uczy się ponad 1 200 młodych i dorosłych gdańszczan.Darmowe Pracownie Projektowe to pierwsza taka inicjatywa w Gdańsku, do której zapraszamy artystów niezależnych, poszukujących.
To w pracowniach szkolnych Gdańskiej Szkoły Artystycznej zrealizujecie swój pierwszy lub kolejny projekt. Im bardziej eksperymentalny i synergiczny – tym lepiej. Oczywiście i my chętnie posłużymy radą, pomocą i doświadczeniem, bo tylko u nas miesza się tak wiele dyscyplin i osobowości artystycznych. Czekamy na wasze pomysły i… udany start!
Udostępnimy Wam nasze komfortowe, nowoczesne i świetnie wyposażone sale nawet na parę miesięcy. Jedyny warunek to, by Wasza rezydencja zakończyła się realizacją, której premiera odbędzie się u nas.
Czekamy na wasze zgłoszenia pod adresem: pomyslodalnia@gmail.comdo 10 października.
Zgłoszenia powinny zawierać: ogólny opis działań i efektu końcowego (do 2 000 znaków), określenie czasu warsztatowego potrzebnego do jego realizacji, podstawowe info o grupie i jej liderach.
Kwalifikacje ogłosimy 20 października 2019. Początek projektu 1.11.2019.
Informacje szczegółowe i regulamin: Agnieszka Pniewska tel.: 603613583
Organizacja i finansowanie: Stowarzyszenie Teatr ZNAK 
Partnerzy: Gdańska Szkoła Artystyczna i Fundacja Pomysłodalnia.

Zapisz się na wakacje 2020