+ 48 (58) 712 86 41 biuro@gsa.net.pl

Półkolonie artystyczne w GSA

W naszej ofercie turnus teatralno-plastyczny 3 – 7 lipca oraz 21 – 25 sierpnia.

zobacz szczegóły

Półkolonie cyrkowe w GSA

W naszej ofercie turnus teatralno-cyrkowy 10 – 14 lipca.

zobacz szczegóły

Półkolonie filmowe w GSA

W naszej ofercie turnus filmowy 17 – 21 lipca oraz 28 sierpnia – 1 września.

zobacz szczegóły

Półkolonie musicalowe w GSA

W naszej ofercie turnus musicalowy 24 – 28 lipca.

zobacz szczegóły

Obozy w Przywidzu

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 7 – 15 lat na obóz akrobatyczno-taneczny w Przywidzu 3 – 11 lipca i 14-21 sierpnia oraz obóz artystyczny 14-18 sierpnia.

zobacz szczegóły

Półkolonie w GSA

zobacz szczegóły

Obozy w Przywidzu

zobacz szczegóły

Zapisy wakacje 2017

zapisz się

Półkolonie artystyczne

Kontakt ze sztuką kształci gusty, wyrabia wrażliwość, buduje osobowość. Dlatego zdolności artystyczne warto rozwijać od najmłodszych lat. Gdańska Szkoła Artystyczna proponuje cały wachlarz propozycji: od zajęć plastycznych, ruchowych, teatralnych po muzyczne. Wakacje to doskonały czas, by odnaleźć swoje pasje i do tego fantastycznie bawić się w gronie przyjaciół. Zapraszamy na Półkolonie Młodego Artysty do Gdańskiej Szkoły Artystycznej, GCH Manhattan poziom II, Gdańsk Wrzeszcz.

Zajęcia od poniedziałku do piątku w godz 8.00-16.00 zapewnione posiłki (śniadanie, obiad i podwieczorek).
Zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat (podział na grupy wiekowe).
Cena:
560 zł za 5 dni
(poniedziałek – piątek).
Potwierdzeniem uczestnictwa jest wpłata bezzwrotnego zadatku 100 zł.

Lipiec
Półkolonie teatralno-plastyczne  3 – 7 lipca program
Półkolonie cyrkowe 10 – 14 lipca program
Półkolonie filmowe 17 – 21 lipca program
Półkolonie musicalowe  24 – 28 lipca program

Sierpień

Półkolonie teatralno-plastyczne 21 – 25 sierpnia program
Półkolonie filmowe 28 sierpnia – 1 września  program

Program Półkolonii

 

 

Półkolonie teatralno-plastyczny 3 – 7 lipca oraz 21 – 25 sierpnia

Turnus Teatralno-Plastyczny to znakomita przygoda z teatrem, dzieci uczestnicząc w procesie tworzenia spektaklu dotykają różnorodnych aktywności artystycznych. Ceramika, plastyka, stworzenie scenografii, śpiew, taniec, akrobatyka, warsztat aktorski to zajęcia proponowane podczas tego turnusu.
Poniedziałek
zabawy animacyjno­-integracyjne
9:00 - 9:30
ceramika - grupa I / teatr - grupa II
9:30 - 10:30
drugie śniadanie
10:30 - 11:00
teatr - grupa I / ceramika - grupa II
11:00 - 12:00
teatr - praca nad realizacjami - grupa I i grupa II
12:00 - 13:30
obiad
13:30 - 14:00
plener - grupa I i grupa II
14:00 - 15:00
taniec - grupa I / akrobatyka - grupa II
15:00 - 16:00
podwieczorek i odbiór dzieci
16:00 - 16:30
* Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie, zgodnie z potrzebami uczestników.
Wtorek
zabawy animacyjno­-integracyjne
9:00 - 9:30
plastyka - grupa I / teatr - grupa II
9:30 - 10:30
drugie śniadanie
10:30 - 11:00
teatr - grupa I / plastyka - grupa II
11:00 - 12:00
teatr - praca nad realizacjami grupa I i grupa II
12:00 - 13:30
obiad
13:30 - 14:00
plener - grupa I i grupa II
14:00 - 15:00
akrobatyka - grupa I / śpiew - grupa II
15:00 - 16:00
podwieczorek i odbiór dzieci
16:00 - 16:30
* Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie, zgodnie z potrzebami uczestników.
Środa
zabawy animacyjno­-integracyjne
9:00 - 9:30
ceramika - grupa I / teatr - grupa II
9:30 - 10:30
drugie śniadanie
10:30 - 11:00
teatr - grupa I / ceramika - grupa II
11:00 - 12:00
teatr - praca nad realizacjami - grupa I i grupa II
12:00 - 13:30
obiad
13:30 - 14:00
plener - grupa I i grupa II
14:00 - 15:00
taniec - grupa I / śpiew - grupa II
15:00 - 16:00
podwieczorek i odbiór dzieci
16:00 - 16:30
* Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie, zgodnie z potrzebami uczestników.
Czwatek
zabawy animacyjno­-integracyjne
9:00 - 9:30
plastyka - grupa I / teatr - grupa II
9:30 - 10:30
drugie śniadanie
10:30 - 11:00
teatr - grupa I / plastyka - grupa II
11:00 - 12:00
teatr - praca nad realizacjami grupa I i grupa II
12:00 - 13:30
obiad
13:30 - 14:00
plener - grupa I i grupa II
14:00 - 15:00
taniec - grupa I / śpiew - grupa II
15:00 - 16:00
podwieczorek i odbiór dzieci
16:00 - 16:30
* Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie, zgodnie z potrzebami uczestników.
Piątek
zabawy animacyjno­-integracyjne
9:00 - 9:30
zajęcia plastyczne­ - scenografia, plakaty, stroje
9:30 - 10:30
drugie śniadanie
10:30 - 11:00
teatr - praca nad spektaklem
11:00 - 13:30
obiad
13:30 - 14:00
teatr - praca nad spektaklem (próby)
14:00 - 16:00
prezentacja finałowa, wernisaż, poczęstunek
16:00
* Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie, zgodnie z potrzebami uczestników.

Półkolonie cyrkowe 10 – 14 lipca

Turnus Teatralno-Cyrkowy to znakomita przygoda z teatrem ulicznym, kuglarstwem i sztuką cyrkową. Dzieci uczestnicząc w procesie tworzenia spektaklu dotykają różnorodnych aktywności artystycznych. Ceramika, plastyka, pantomima, taniec, akrobatyka, teatr, chodzenie na szczudłach, żonglerka, jazda monocyklem to zajęcia proponowane podczas tego turnusu.
Poniedziałek
zabawy animacyjno­-integracyjne
9:00 - 9:30
ceramika - grupa I / teatr - grupa II
9:30 - 10:30
drugie śniadanie
10:30 - 11:00
teatr - grupa I / ceramika - grupa II
11:00 - 12:00
zajęcia cyrkowe - grupa I / pantomima - grupa II
12:00 - 13:30
obiad
13:30 - 14:00
plener - grupa I i grupa II
14:00 - 15:00
zajęcia cyrkowe - grupa II/ pantomima - grupa I
15:00 - 16:00
podwieczorek i odbiór dzieci
16:00 - 16:30
* Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie, zgodnie z potrzebami uczestników.
Wtorek
zabawy animacyjno­-integracyjne
9:00 - 9:30
plastyka - grupa I / teatr - grupa II
9:30 - 10:30
drugie śniadanie
10:30 - 11:00
teatr - grupa I / plastyka - grupa II
11:00 - 12:00
zajęcia szczudlarskie - grupa I / pantomima - grupa II
12:00 - 13:30
obiad
13:30 - 14:00
plener - grupa I i grupa II
14:00 - 15:00
zajęcia szczudlarskie - grupa II / pantomima - grupa I
15:00 - 16:00
podwieczorek i odbiór dzieci
16:00 - 16:30
* Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie, zgodnie z potrzebami uczestników.
Środa
zabawy animacyjno­-integracyjne
9:00 - 9:30
plastyka - grupa I / teatr - grupa II
9:30 - 10:30
drugie śniadanie
10:30 - 11:00
teatr - grupa I / plastyka - grupa II
11:00 - 12:00
zajęcia cyrkowe - grupa I / akrobatyka - grupa II
12:00 - 13:30
obiad
13:30 - 14:00
plener - grupa I i grupa II
14:00 - 15:00
praca nad realizacjami - grupa I i grupa II
15:00 - 16:00
podwieczorek i odbiór dzieci
16:00 - 16:30
* Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie, zgodnie z potrzebami uczestników.
Czwatek
zabawy animacyjno­-integracyjne
9:00 - 9:30
plastyka - grupa I / teatr - grupa II
9:30 - 10:30
drugie śniadanie
10:30 - 11:00
teatr - grupa I / plastyka - grupa II
11:00 - 12:00
teatr - praca nad realizacjami grupa I i grupa II
12:00 - 13:30
obiad
13:30 - 14:00
plener - grupa I i grupa II
14:00 - 15:00
zajęcia cyrkowe - grupa I i grupa II
15:00 - 16:00
podwieczorek i odbiór dzieci
16:00 - 16:30
* Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie, zgodnie z potrzebami uczestników.
Piątek
zabawy animacyjno­-integracyjne
9:00 - 9:30
zajęcia plastyczne­ - scenografia, plakaty, stroje
9:30 - 10:30
drugie śniadanie
10:30 - 11:00
praca nad spektaklem
11:00 - 13:30
obiad
13:30 - 14:00
praca nad spektaklem (próby)
14:00 - 16:00
prezentacja finałowa, wernisaż, poczęstunek
16:00
* Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie, zgodnie z potrzebami uczestników.

Półkolonie filmowe 17 – 21 lipca oraz 28 sierpnia – 1 września

Turnus Filmowy to znakomita przygoda z produkcją filmową, animacją poklatkową, animacją światłem, teledyskiem, krótkimi formami filmowymi, reportażem. Dzieci uczestnicząc w procesie tworzenia własnych filmów dotykają różnorodnych aktywności artystycznych. Ceramika, plastyka, tworzenie scenografii, zajęcia aktorskie, rysunek to zajęcia proponowane podczas tego turnusu.
Poniedziałek
zabawy animacyjno­-integracyjne
9:00 - 9:30
ceramika - grupa I / zajęcia aktorskie - grupa II
9:30 - 10:30
drugie śniadanie
10:30 - 11:00
zajęcia aktorskie - grupa I / ceramika - grupa II
11:00 - 12:00
praca z kamerą - grupa I / animacja poklatkowa - grupa II
12:00 - 13:30
obiad
13:30 - 14:00
plener - grupa I i grupa II
14:00 - 15:00
praca z kamerą - grupa II/ animacja poklatkowa - grupa I
15:00 - 16:00
podwieczorek i odbiór dzieci
16:00 - 16:30
* Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie, zgodnie z potrzebami uczestników.
Wtorek
zabawy animacyjno­-integracyjne
9:00 - 9:30
plastyka - grupa I / zajęcia filmowe - grupa II
9:30 - 10:30
drugie śniadanie
10:30 - 11:00
zajęcia filmowe - grupa I / plastyka - grupa II
11:00 - 12:00
teatr praca nad realizacjami - grupa I i grupa II
12:00 - 13:30
obiad
13:30 - 14:00
plener - grupa I i grupa II
14:00 - 15:00
akrobatyka - grupa I / taniec - grupa II
15:00 - 16:00
podwieczorek i odbiór dzieci
16:00 - 16:30
* Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie, zgodnie z potrzebami uczestników.
Środa
zabawy animacyjno­-integracyjne
9:00 - 9:30
scenografia - grupa I / zajęcia filmowe - grupa II
9:30 - 10:30
drugie śniadanie
10:30 - 11:00
scenografia - grupa II / zajęcia filmowe - grupa I
11:00 - 12:00
animacja światłem - grupa I / animacja rysunkowa - grupa II
12:00 - 13:30
obiad
13:30 - 14:00
plener - grupa I i grupa II
14:00 - 15:00
animacja światłem - grupa II / animacja rysunkowa - grupa I
15:00 - 16:00
podwieczorek i odbiór dzieci
16:00 - 16:30
* Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie, zgodnie z potrzebami uczestników.
Czwatek
zabawy animacyjno­-integracyjne
9:00 - 9:30
plakat filmowy - grupa I / zajęcia aktorskie - grupa II
9:30 - 10:30
drugie śniadanie
10:30 - 11:00
zajęcia aktorskie - grupa I / plakat filmowy - grupa II
11:00 - 12:00
praca nad realizacjami grupa I i grupa II
12:00 - 13:30
obiad
13:30 - 14:00
plener - grupa I i grupa II
14:00 - 15:00
zajęcia filmowe - grupa I i grupa II
15:00 - 16:00
podwieczorek i odbiór dzieci
16:00 - 16:30
* Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie, zgodnie z potrzebami uczestników.
Piątek
zabawy animacyjno­-integracyjne
9:00 - 9:30
prace nad realizacjami filmowymi
9:30 - 10:30
drugie śniadanie
10:30 - 11:00
zajęcia plastyczne
11:00 - 13:30
obiad
13:30 - 14:00
przygotowanie gali filmowej
14:00 - 16:00
prezentacja finałowa, wernisaż, poczęstunek
16:00
* Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie, zgodnie z potrzebami uczestników.

Półkolonie musicalowe 24 – 28 lipca

Turnus Musicalowy to znakomita przygoda z teatrem muzycznym.  Dzieci uczestnicząc w procesie tworzenia spektaklu dotykają różnorodnych aktywności artystycznych. Teatr, śpiew, taniec, ceramika, plastyka, stworzenie scenografii, akrobatyka to zajęcia proponowane podczas tego turnusu.
Poniedziałek
zabawy animacyjno­-integracyjne
9:00 - 9:30
ceramika - grupa I / teatr - grupa II
9:30 - 10:30
drugie śniadanie
10:30 - 11:00
teatr - grupa I / ceramika - grupa II
11:00 - 12:00
teatr praca nad realizacjami - grupa I i grupa II
12:00 - 13:30
obiad
13:30 - 14:00
plener - grupa I i grupa II
14:00 - 15:00
taniec - grupa I/ akrobatyka - grupa II
15:00 - 16:00
podwieczorek i odbiór dzieci
16:00 - 16:30
* Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie, zgodnie z potrzebami uczestników.
Wtorek
zabawy animacyjno­-integracyjne
9:00 - 9:30
plastyka - grupa I / teatr - grupa II
9:30 - 10:30
drugie śniadanie
10:30 - 11:00
teatr - grupa I / plastyka - grupa II
11:00 - 12:00
teatr praca nad realizacjami - grupa I i grupa II
12:00 - 13:30
obiad
13:30 - 14:00
plener - grupa I i grupa II
14:00 - 15:00
akrobatyka - grupa I / śpiew - grupa II
15:00 - 16:00
podwieczorek i odbiór dzieci
16:00 - 16:30
* Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie, zgodnie z potrzebami uczestników.
Środa
zabawy animacyjno­-integracyjne
9:00 - 9:30
scenografia - grupa I / teatr - grupa II
9:30 - 10:30
drugie śniadanie
10:30 - 11:00
scenografia - grupa II / teatr - grupa I
11:00 - 12:00
teatr praca nad realizacjami - grupa I i grupa II
12:00 - 13:30
obiad
13:30 - 14:00
plener - grupa I i grupa II
14:00 - 15:00
taniec - grupa I / śpiew - grupa II
15:00 - 16:00
podwieczorek i odbiór dzieci
16:00 - 16:30
* Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie, zgodnie z potrzebami uczestników.
Czwatek
zabawy animacyjno­-integracyjne
9:00 - 9:30
plastyka - grupa I / teatr - grupa II
9:30 - 10:30
drugie śniadanie
10:30 - 11:00
teatr - grupa I / plastyka - grupa II
11:00 - 12:00
teatr praca nad realizacjami grupa I i grupa II
12:00 - 13:30
obiad
13:30 - 14:00
plener - grupa I i grupa II
14:00 - 15:00
taniec - grupa I / śpiew - grupa II
15:00 - 16:00
podwieczorek i odbiór dzieci
16:00 - 16:30
* Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie, zgodnie z potrzebami uczestników.
Piątek
zabawy animacyjno­-integracyjne
9:00 - 9:30
zajęcia plastyczne - scenografia, plakaty, stroje
9:30 - 10:30
drugie śniadanie
10:30 - 11:00
zajęcia aktorskie - praca nad spektaklem
11:00 - 13:30
obiad
13:30 - 14:00
próby do musicalu
14:00 - 16:00
prezentacja finałowa, wernisaż, poczęstunek
16:00
* Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie, zgodnie z potrzebami uczestników.

Zapisy:

 

Obóz akrobatyczno-taneczny w Przywidzu

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 7 -15 lat na wakacyjny obóz akrobatyczno-taneczny, który odbędzie się w Przywidzu, Camping nr 20 (zakwaterowanie w domkach letniskowych).
http://www.camping.vti.pl/

I TURNUS 3 – 11 lipca
3 lipca, godz.: 11:30 -12.30 – przyjazdy i zakwaterowania uczestników
11 lipca, godz.: 14.30 – 16.00 – odbiór dzieci przez rodziców i opiekunów

Program obozu:
– od 3 do 7 godzin tańca dziennie (zależnie od grupy i dnia)
– zajęcia taneczne w technikach: taniec jazzowy, współczesny, hip-hop (choreografia), salsa i bodymovement
– zajęcia z improwizacji i kontakt improwizacji
– elementy Teatru Tańca
– akrobatyka
– streching i regeneracja
– konsultacje choreograficzne pod kontem ME (dotyczy tancerek GSA i dzieci/młodzieży wybranych do grup)
Dodatkowo:
– zawody taneczne (8 lipca – sobota)
– ognisko
– gra terenowa
– gry i zabawy (Sing Star, Lip Sync Dance…)
– rowery wodne
– plażowanie
Informacja dla rodziców:
Obóz treningowy grup konkursowych Gdańskiej Szkoły Artystycznej stanowi w tym roku jednocześnie przygotowanie do Mistrzostw Europy, które odbędą się 29.09 – 01.10 2017 roku w Płocku. Po raz pierwszy dajemy możliwość nowym tancerkom dołączyć do naszych grup bezpośrednio po obozie – bez wrześniowych kwalifikacji. Dzieci i młodzież zainteresowane taką opcją prosimy o zgłaszanie chęci dołączenia do nas (minimum na cały sezon 2017/18). Ostateczną decyzje o możliwości przyłączenia danej tancerki do jednej z naszych grup podejmuje główna trenerka i choreografka naszych zespołów – Dorota Jułkowska.
Cena:
1200 zł uczniowie GSA / 1300 zł osoby spoza GSA
Dojazd we własnym zakresie.
Potwierdzeniem uczestnictwa jest wpłata bezzwrotnego zadatku 200 zł.
Przewidujemy podział na grupy wiekowe oraz według poziomu zaawansowania
Regulamin uczestnictwa już wkrótce.

 

II TURNUS 14-21 sierpnia
14 sierpnia, godz: 11:30 – 12:30 – przyjazdy i zakwaterowania uczestników
21 sierpnia, godz.: 14.00 – obiad, 14.30- 16.00 – odbiór dzieci przez rodziców i opiekunów

Program obozu:
– od 3 do 6 godzin tańca dziennie (zależnie od grupy i dnia)
– zajęcia taneczne w technikach: taniec jazzowy – technika piruetów i obrotów, skoków oraz floorwork, taniec współczesny – praca z ciężarem, upadkiem i zawieszeniem, floorwork, elementy tańca klasycznego
– stretching z elementami jogi dla tancerzy
– elementy Teatru Tańca: improwizacje, praca nad świadomością i jakością ruchową, praca nad świadomością bycia na scenie, praca nad wyrazem scenicznym
– partnerowania
– choreografie
– akrobatyka
– zabawa w choreografa – tworzenie własnych choreografii
– taneczne projekcje filmowe
Informacja dla rodziców:
Obóz taneczny to bardzo intensywny czas. Daje możliwość szybkiego rozwoju technicznego jak i emocjonalnego, dlatego osoby należące do grup początkujących będą miały szansę dołączyć do zaawansowanych grup Teatru Tańca bezpośrednio po obozie – bez wrześniowych kwalifikacji.
Cena:
1150 zł uczniowie GSA / 1250 zł osoby spoza GSA
Dojazd we własnym zakresie.
Potwierdzeniem uczestnictwa jest wpłata bezzwrotnego zadatku 200 zł do 20 kwietnia zniżka 50 zł.
Przewidujemy podział na grupy wiekowe oraz według poziomu zaawansowania
Regulamin uczestnictwa już wkrótce.

 

Obóz artystyczny w Przywidzu

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 7 -15 lat na wakacyjny obóz artystyczny, który odbędzie się w Przywidzu, Camping nr 20 (zakwaterowanie w domkach letniskowych).
http://www.camping.vti.pl/

14-18 sierpnia
14 sierpnia, godz.:
11:30 – 12:30 przyjazd i zakwaterowanie
18 sierpnia, godz.:
14:30 – 16:00 odbiór dzieci przez rodziców, opiekunów

Program obozu:
– zajęcia taneczne: jazz, modern jazz, taniec współczesny, teatr tańca
– akrobatyka
– warsztaty filmowe
– zajęcia plastyczne: ceramika, malarstwo, Arts & Krafts, Pop Art
– warsztaty teatralne: praca nad słowem i ruchem, improwizacje
– mini-spektakle, flash mob
Informacja dla rodziców:
Obóz Artystyczny jest okazją do spróbowania różnorodnych zajęć Gdańskiej Szkoły Artystycznej. Głównym celem jest integracja i dobra zabawa. Uczestnicy będą mieli okazję pracować z najlepszymi instruktorami Gdańskiej Szkoły Artystycznej i poprzez dobrą zabawę odkrywać w sobie nowe talenty i pasje.
Cena:
650 zł
(obóz trwa 5 dni)
Dojazd we własnym zakresie.
Potwierdzeniem uczestnictwa jest wpłata bezzwrotnego zadatku 200 zł.
Przewidujemy podział na grupy wiekowe.
Szczegółowy program obozu i regulamin uczestnictwa już wkrótce.

 

Zapisy:

Formularz Rejestracyjny

Formularz Rejestracyjny

Wakacje 2017 z GSA
Wybierz półkolonie/obóz na, który chcesz się zapisać.

Lipiec

obóz akrobatyczno-taneczny 3-11 lipca

półkolonia turnus I teatralno-plastyczny 3-7 lipca
półkolonia turnus II teatralno-cyrkowy 10-14 lipca
półkolonia turnus III filmowy 17-21 lipca
półkolonia turnus IV musicalowy 24-28 lipca

Sierpień

obóz akrobatyczno-taneczny 14-21 sierpnia
obóz artystyczny 14-18 sierpnia

półkolonia turnus V teatralno-plastyczny 21-25 sierpnia
półkolonia turnus VI filmowy 28-31 sierpnia

Informacje dodatkowe: Twoje pytania (pole nie wymagane).

Gdańska Szkoła Artystyczna

To otwarta placówka organizująca profesjonalne kursy artystyczne dla dorosłych i dzieci, prowadzona przez Gdańską Szkołę Artystyczną Sp. z o.o..

© 2016 GSA

Zapisz się