+ 48 (58) 712 86 41 biuro@gsa.net.pl
Film zrealizowany przez FRUFILM.

Taniec

Grupy taneczne przystosowane są do różnych poziomów i możliwości, zaangażowania oraz wieku. Nasi nauczyciele główny nacisk kładą na rozwój indywidualny tancerzy. Wierzymy jednak, że tańczy się nie tylko nogami, ale przede wszystkim sercem.

Na zajęcia z tańca jazzowego zapraszamy osoby pragnące systematycznie podnosić swój poziom techniczny w zakresie techniki jazzowej oraz elementów modern dance i teatru tańca. Kurs przeznaczony jest zarówno dla osób początkujących, jak i dla tych, którzy posiadają już pewne doświadczenie w tańcu jazzowym. Zajęcia cechuje wysoka intensywność. Pierwsza część lekcji to połączenie izolacji, intensywnych ćwiczeń siłowych i stretchingu, druga część to choreografia połączona z nauką nowych elementów technicznych. Możecie spodziewać się dużej różnorodności stylów tanecznych – od lyrical jazz, poprzez pop, afro, aż po street jazz.

Uczestnictwo w tych zajęciach poprzedzone jest kwalifikacjami. Trzy razy w tygodniu tancerze i tancerki uczą się techniki, pracują nad choreografią układów, oraz ćwiczą akrobatykę. Grupy te zwane także grupami zawodniczymi, kilka razy w roku biorą udział w zawodach tanecznych. Grupy konkursowe GSA prezentują jeden z najwyższych poziomów tanecznych w kraju.

Jest to kurs łączący w sobie warsztat teatralny i taneczny. Na zajęciach zajmujemy się kształtowaniem kreatywności i ekspresji ruchu. Duży nacisk kładziemy na odkrywanie świadomości własnego ciała i poszukiwanie nowych form wyrażania siebie. Nasza praca opiera się w dużej mierze na improwizacji ruchowej. Zapraszamy zarówno osoby początkujące, jak i doświadczone tanecznie lub/i teatralnie.

Taniec:
zabawa, pasja, wolność…

Tańczyć w GSA zaczyna się dla przyjemności…
Realizacje taneczne naszych tancerzy spotkają się z ogromnie ciepłym i entuzjastycznym przyjęciem na festiwalach. Nasze grupy mają tytuły Grand Prix większości polskich turniejów, łącznie z najważniejszym – tytułem Mistrza Polski. Tak z przyjemności i przygody rodzi się pasja!

Dorota Jułkowska

tancerka, choreografka, GSA

Masz pytanie?

Przyjdź, napisz lub zadzwoń.
Kontakt

Masz pytanie?

Przyjdź, napisz lub zadzwoń.

Kontakt

Gdańska Szkoła Artystyczna

To otwarta placówka organizująca profesjonalne kursy artystyczne dla dorosłych i dzieci, prowadzona przez Stowarzyszenie Teatr Warsztatowy ZNAK.

© 2016 GSA

Zapisz się na Wakacje 2017