+ 48 (58) 712 86 41 biurogsa@gmail.com

Zapraszamy na trzecią odsłonę wydarzenia SZTUKA I PODRÓŻE.
Tym razem rozpoczniemy wernisażem artysty malarza Antoniego Rachwała [wstęp wolny].
Po wernisażu zapraszamy na spotkanie podróżnicze LosWiaheros.pl – Podróżuj, odkrywaj, inspiruj. [wstęp 15 zł / w cenie poczęstunek].
Alicja Rapsiewicz opowie nam o AFRYCE NATURALNEJ.
Opis prezentacji: Południowa część Afryki zaskakuje nie tylko pięknem natury, ale też gościnnością jej mieszkańców. Opowiem Wam o najciekawszych spotkaniach, o przyrodzie i zwierzętach. Poznacie lwy i nosorożce z Zimbabwe, żyrafy, słonie i antylopy z RPA, hipopotamy z Botswany, a to wszystko na tle czerwieni namibijskich wydm. 50 dni przygody w terenówce po mniej i bardziej odludnych miejscach i parkach narodowych.

INFORMACJA O ARTYSTACH
Alicja Rapsiewicz – Z wykształcenia aktor-lalkarz. W zawodzie pracowała 8 lat grając na scenach w kraju i za granicą. Żywot wędrownego artysty i marzenia z dzieciństwa, zaowocowały pomysłem aby wyruszyć w podróż bez planu i daty powrotu. Spędziła 4 lata w drodze przemieszczając się pieszo, autostopem, rowerem i jachtem poznając kraje Azji i Australię. W ostatnich latach jej podróżnicze fascynacje powędrowały w stronę południowej części Afryki. Odwiedzając rozmaite zakątki świata lubi przyglądać się codziennemu życiu mieszkańców i ich zwyczajom. Razem z Andrzejem Budnikiem od 2009 roku prowadzi blog Loswiaheros.pl. Obecnie łączy pracę zawodową z podróżowaniem, pisząc i opowiadając o odwiedzonych krajach.
Antoni Rachwał – malarz artysta, wieloletni uczeń Gdańskiej Szkoły Artystycznej z pracowni Agnieszki Gewartowskiej
Kiedy: 16.03.19 (sobota)
Gdzie: Republika Marzeń
Garnizon Kultury,
ul. Słowackiego 21, Gdańsk
Godzina: 16:00

Zapisz się na wakacje