+ 48 (58) 712 86 41 biurogsa@gmail.com
Szanowni Państwo,

mamy przyjemność zaprosić Was na Galę Grup Tanecznych GSA, która odbędzie się 13 czerwca 2017, od godz.: 17:00 w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim. Galą tą chcemy uświetnić nasze 10- lecie i przede wszystkim wyróżnić nasze tancerki. Profesjonalną oprawę, będą miały zarówno początkujące maluchy, formacje teatru tańca i w końcu utytułowane wielokrotnymi nagrodami grupy konkursowe.

Miejsce:

Gdański Teatr Szekspirowski to z jedno z najładniejszych i najbardziej prestiżowych miejsc w Polsce. Z całą pewnością scena teatru, na której zatańczą nasze tancerki jest najnowocześniejszą i najbardziej komfortową w kraju. Jesteśmy przekonani, że dzieci młodzież i dorośli z GSA powinni raz do roku prezentować się w takich warunkach.
Adres:
ul. W. Bogusławskiego 1
80-818 Gdańsk
http://teatrszekspirowski.pl/
Godzina:

Wydarzenie odbędzie się w dwóch turach:

Godz. 17.00 – podstawowe grupy taneczne
Godz. 18.00 – zaawansowane grupy taneczne i grupy konkursowe
Pokazy taneczne przeplatane fragmentami spektakli i animacjami filmowymi to nie jedyna atrakcja. Publiczność , tancerze i ich rodzice, będą mieli okazję zrobić sobie zdjęcie na czerwonym dywanie w tle ze ścianką foto w foyer. Całą galę dostaniecie też państwo w postaci okazjonalnego filmu CD.
Bilety:

Wysokie koszty produkcji imprezy, oraz wynajem teatru zmuszają nas do biletowania publiczności. Postaraliśmy się jednak by zbyt wysoką ceną nie zniechęcić szczególnie najmłodszej publiki.
Ceny:
25 zł dorośli
15 zł młodzież szkolna i studenci
10 zł dzieci do 10 lat
5 zł dzieci do 5 roku
Bilety są dostępne w biurze GSA:
GCH Manhattan, poziom 2
al. Grunwaldzka 82
80-244 Gdańsk
Do zobaczenia w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim.
Zapisz się